Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon tapintatosan lepatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon tapintatosan lepattintottam magamról eddig barátkozó kollégám közeledését, mikor utalt rá, hogy többet szeretne, akkor utána miért nem akar már velem beszélni? Ez így is marad?

Figyelt kérdés

Férfiak, hogy van ez? Tényleg tudom, hogy semennyire nem voltam bunkó, pedig lehettem volna, mert tudja, hogy van párom. igaziból még meg is lepett, hogy ő többet szeretne, de uralkodtam magamon, és próbáltam belegondolni, hogy ha én ott és akkor én lennék az ő helyébe, hogyan szeretném, ha bánnának velem, ha már elutasítanak.

Ha én normálisan kezeltem őt, akkor miért van az, hogy azon túl, hogy tisztességesen köszön nekem, és ha valamit adnia kell, tökéletesen udvarias, azon túl többé nem szól hozzám...

Elfogadom, csak nem értem. Őt meg inkább nem piszkálnám most.

És ez örökre így lesz már ezután? (nyilván előtte jól megvoltunk, mint kollégák)


Köszi a választ



#elutasítás után
2019. jún. 4. 13:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, ez teljesen normális reakció.


Gondolj bele, ha neked a pároddal annak idején, amikor ismerkedtetek, és már nagyon is el tudtad volna képzelni magatokat együtt, egyszer csak jelezte volna neked, hogy eddig s ne tovább, maradjon a barátság. Te komolyan ezek után a közelében akartál volna maradni? Miközben oda-vissza vagy érte, szinte fáj, hogy nem érintheted meg, ha együtt vagytok, stb? Ki a fenének van erre szüksége, hogy tátott szájjal rohangáljon a kukierdőben? Hogy lépjen túl, ha minden pici mosolyban, érintésben reményt lát? Mi férfiak is érző emberi lények vagyunk, nincs az agyunkban egy kapcsoló, hogy oké, mostantól nem vonzódom majd ehhez a csajhoz.


Igen, vannak nőbarátaim, de velük kapcsolatban soha nem is gondoltam rá, hogy bármi lehetne köztünk, pedig vannak köztük, akiket 15-20 éve ismerek, és ők sem. A legrészegebb, legvadabb tinibuli közben sem másztunk egymásra soha. Ezek a barátságok. De ha egy nő tetszik, annak nem akar senki sem a barátja lenni, mert egy kínszenvedés az egész. Nagyon is példásan viselkedik: mint emberrel udvarias, de a lehető legtávolabb tart magától, hogy könnyebben továbblépjen.


Én pl nemrég kezdtem el újra táncolni, végre találtam egy partnert, aki ugyanúgy nem kezdő, mint én, magasságban, korban is hozuám illő. Nem mellesleg csodaszép, és pont azokat az értékeket vallja is képviseli, amiket én keresek egy nőben ésmegyedülálló is. Elhívtam randizni, de nemet momdott. Hát mondhatom, baromira nehéz volt beletörődnöm és megszoknom, hogy táncon ölelgetem, meg össze vagyunk simulva, de amúgy meg nem lehet más a viszony, mint bármelyik táncossal a csoportban. Nagyon komolyan elgondolkodtam, hogy abbahagyom az egészet, de annyira szeretek táncolni, és a csoport is nagyon összekovácsolódott, hogy nem tudtam hátat fordítani egy ilyen szuper közösségnek emiatt.

Nála viszont nincs ilyen körülmény, és nagyon okosan teszi, ha a továbblépésre koncentrál az önszívatás helyett.

2019. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, MINDENKINEK! Utolsó, te is nagyon-nagyon hasznos voltál! Mindent értek!
2019. jún. 4. 16:00
 23/29 anonim ***** válasza:
51%

Te most komolyan ennyire érthetetlen vagy?


Ha te beleszeretsz valakibe és ő nem viszonozza, te képes lennél ugyanúgy szoros, baráti kapcsolatot ápolni vele? Hogy még véletlenül se tudd kiverni a fejedből és kinozd magad?

Abba nem gondolsz bele, hogy ha már eddig megtetszettél neki, akkor ugyanúgy folytatva még jobban beléd esik?


Ebből barátság már nem lesz, mert barátságban nem éreznek többet egymás iránt. Ne akard őt se kinozni és értsd meg, hogy neki nem lenne jó ugyanolyan kapcsolatot ápolni veled!

2019. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
24%
Ha tizen, huszonévesek vagytok, akkor még csak előfordulhat, amit itt írnak, hogy már szerelmes volt beléd, de azért egy harmincas már nem lesz szerelmes abba, akivel mégcsak nem is randizott. Lehet, hogy akár nagyon tetszettél neki, de szerelmes nem lesz. Ha meg nem szerelmes, akkor meg visszaállhattok a régi kerékvágásba ha beszélsz vele, és ő is benne van.
2019. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
60%

Azért foglalkozzon veled, mert az Neked jó. És vele mi lesz, az mindegy?

Te ezt meggyászolod, de szerinted ő nem?

Ha egy férfi udvarolni kezd egy nőnek, onnantól élete végéig, kötelessége kitüntetett figyelemmel és széles mosollyal fordulni a nő felé, amíg arra a Kisasszony igényt tart? Akkor is, ha kikosarazták? Ugye ezt te sem gondolod komolyan. Ennél biztosan sokkal értelmesebb vagy.


Meglátott benned egy lehetőséget, türelmesen és okosan felépítette a dolgokat, nem ajtóstól rontott a házba. Mikor már te is azt érezted, hogy végre találtál valakit, aki partner intellektuálisan, humorban, és normális, és jól érti a hülye vicceidet, akkor dűlőre vitte a dolgot.

És tudott méltósággal veszíteni.


Tulajdonképpen mindazt megtette, amit itt gyakorin sok lány hiányol a mai férfiakból.

Remélhetőleg a következő lánnyal több szerencséje lesz, de ahhoz neki tovább kell lépnie. Ezt fogadd el és drukkolj inkább neki.

2019. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
62%
A kollegális viszony jó maradt, udvarias, ha dolgotok van egymással, de azon túl nincs oka keresnie a társaságodat.
2019. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 érdeklődő63 ***** válasza:
0%
ez begy kitalált történet mit hantázol itt?
2019. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
84%
Miért, mit várnál??? Azt, hogy lepattintottad, teljesen korrektül kezelte, nem? Megmaradt a normális, udvarias munkakapcsolat. A lepattintás után tovább pedálozni a nő kegyeiért a leginkább lúzer dolog, munkahelyen még a zaklatást is ráhúzhatják, ha a nő a túlzott barátságosságot ismételt közeledésnek könyveli el. Valószínűleg ezeket igyekszik elkerülni.
2019. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
64%
Többször voltam hasonló helyzetben. Utoljára pont egy szőke kolléganőm tetszett, de tudtam, hogy hosszú ideje már el van jegyezve. Néha ugrattam, hecceltem, húztam is az agyát, de azért tovább nem mentem. :) Nem akartam magamat leégetni egy direkt bepróbálkozással. Viszont már mindegy is, mert felmondtam azon a helyen. :) Szerintem nem várhatos el, hogy ugyanúgy legyen minden, ha nemet mondtál a közeledésére. Onnantól kezdve meg fog változni a baráti viszony. F
2019. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!