Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon tapintatosan lepatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon tapintatosan lepattintottam magamról eddig barátkozó kollégám közeledését, mikor utalt rá, hogy többet szeretne, akkor utána miért nem akar már velem beszélni? Ez így is marad?

Figyelt kérdés

Férfiak, hogy van ez? Tényleg tudom, hogy semennyire nem voltam bunkó, pedig lehettem volna, mert tudja, hogy van párom. igaziból még meg is lepett, hogy ő többet szeretne, de uralkodtam magamon, és próbáltam belegondolni, hogy ha én ott és akkor én lennék az ő helyébe, hogyan szeretném, ha bánnának velem, ha már elutasítanak.

Ha én normálisan kezeltem őt, akkor miért van az, hogy azon túl, hogy tisztességesen köszön nekem, és ha valamit adnia kell, tökéletesen udvarias, azon túl többé nem szól hozzám...

Elfogadom, csak nem értem. Őt meg inkább nem piszkálnám most.

És ez örökre így lesz már ezután? (nyilván előtte jól megvoltunk, mint kollégák)


Köszi a választ



#elutasítás után
2019. jún. 4. 13:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Mint kollégák most is jól meg vagytok akkor, csak ő nem bratyizni akart veled. Mivel nincs más, maradt a szimpla munkakapcsolat, erről van csak szó.

32/f

2019. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Csak kapcsolat szempontjából érdekelted,mint barát nem.
2019. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Kapcsolat? Vagy esetleg csak szexet akart volna? Nem lehet?
2019. jún. 4. 13:49
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Elutasitottad, marad a munkakapcsolat. Nem bunkozik a kollega, mi a baj?
2019. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%

Biztos kellemetlen neki.

Visszatért a normál kollégák közötti viszonyhoz. Minek barátkozzon? Abba te belegondoltál, hogy azért akart többet, mert tetszel neki és partnerként is eltudna képzelni, és ilyen esetben neked nem lenne rossz, ha csak jópofizni akarnának veled? Könnyebb megtartani a munkatársi viszonyt.

2019. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Tök mindegy, hogy csak szexet akart-e, vagy többet, valamelyiket a kettő közül. Barátkozni meg nem akar. Amíg nem bunkó, ezzel nincs semmi probléma.
2019. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
A probléma ott van csak, hogy én megszerettem, mint embert. És most hiányzik a társasága. Ennyi.
2019. jún. 4. 14:04
 8/29 anonim ***** válasza:
41%
Friendzone-ba raktad? Kellemetlen.
2019. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Az tök mindegy, hogy neked hiányzik-e, gondolj bele az Ő oldalába is. Koppant, nyilván nem akar ezek után bratyizni. Más sem akarna. Nem is értem, hogy képzeled, hogy ilyen koppanás után úgy tesztek, mint ha mi se történt volna. Nálad nem stimmel valami ez esetben, nem nála. Még az a szerencse, hogy amúgy normálisan viselkedik.
2019. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
41%
Amiket fenn leírtak azon kívül még az is lehet, hogy kínosan érzi magát. Szerintem igenis beszéld meg vele, például emiatt.
2019. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!