Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon tapintatosan lepatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon tapintatosan lepattintottam magamról eddig barátkozó kollégám közeledését, mikor utalt rá, hogy többet szeretne, akkor utána miért nem akar már velem beszélni? Ez így is marad?

Figyelt kérdés

Férfiak, hogy van ez? Tényleg tudom, hogy semennyire nem voltam bunkó, pedig lehettem volna, mert tudja, hogy van párom. igaziból még meg is lepett, hogy ő többet szeretne, de uralkodtam magamon, és próbáltam belegondolni, hogy ha én ott és akkor én lennék az ő helyébe, hogyan szeretném, ha bánnának velem, ha már elutasítanak.

Ha én normálisan kezeltem őt, akkor miért van az, hogy azon túl, hogy tisztességesen köszön nekem, és ha valamit adnia kell, tökéletesen udvarias, azon túl többé nem szól hozzám...

Elfogadom, csak nem értem. Őt meg inkább nem piszkálnám most.

És ez örökre így lesz már ezután? (nyilván előtte jól megvoltunk, mint kollégák)


Köszi a választ



#elutasítás után
2019. jún. 4. 13:42
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Hová raktam volna, ha van párkapcsolatom, és ezt ő si tudta, mindig is. Nem is úgy közeledett felém csomó ideig, mintha ő nem barátnak akarna..


Értem. Fogadjam el. Csak nem jó, hogy végre találok valakit, aki partner intellektuálisan, humorban, és normális, és jól érti a hülye vicceimet, és aztán egyik nap vége, nem szól hozzám többet, elkerüli a barátnőimet és engem az ebédszünetben, és a többi.


Na jó, befejeztem, de ezt nekem most meg kell gyászolnom.

És nem, nem értem, hogy miért ne lehetnénk továbbra is barátok.

2019. jún. 4. 14:19
 12/29 anonim ***** válasza:
32%

Akkor a srác rakta be magát a Friendzone-ba.


Te szerintem full odavagy érte. Ha okosan taktikázott volna a srác, a hülye vicceiden keresztül játékosan szaggatta volna le a bugyidat, úgy hogy észre sem veszed.


De szerintem kapásból kiöntötte a szívét, direktbe rádzúdította az érzéseit.

2019. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 lilla64 ***** válasza:
59%
Mert nem barátkozni akart hanem kapcsolatot.Elutasitottad és ez most neki kellemetlen.
2019. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%
Mert hatalmas szenvedés bármit is barátként csinálni egy csajjal ha közben szereted, és ez tapasztalat. Ilyenkor jobb megszakítani a kapcsolatot mint éveken át beszélgetni meg jópofizni, közben meg magadban örlődni, mert sajnos ezt "tennéd" vele.
2019. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
63%
Fifty-fifty: neked nem kell pasikent, te nem kellesz baratkent.
2019. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Oké. És miért nem akart beszállni tegnap az autómba? Régen simán engedte, hogy hazavigyem..most neeem.

Miért??

2019. jún. 4. 14:56
 17/29 anonim ***** válasza:
33%

"de ezt nekem most meg kell gyászolnom."


Ezt közöld a partnereddel is. Tényleg, miért is nem a paroddal beszéled meg ezt az ártatlan dolgot?

2019. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
A párom? Mindent elmeséltem neki erről. De ő nem tudja, miért nem beszél velem a srác. (Ismerik egymást) mikor mondtam, hogy bepróbálkozott nem is igazán hitte el.
2019. jún. 4. 15:02
 19/29 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert szerelmes beléd és el lett utasítva. Barátként pedig nem tud rád nézni ha egyszer szerelmes. És mivel tudja, hogy nem viszonzod az érzéseit ez kellemetlen esetleg fájdalmas is neki. Egyenlőre jobban ill. könnyebben viseli a helyzetet ha nincs a közeledben. Mi az érthetetlen ezen?
2019. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
57%
Akkor ne filozz rajta. Később, ha leullepszik, lehet újból jóban lesztek valamilyen szinten.
2019. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!