Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örök magány vagy prostizás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök magány vagy prostizás?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Olyat ne irjatok hogy szerezz barátnőt mert erre nincs lehetőségem.
2019. jún. 3. 06:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#5 Miért is éretlen egy ilyen ember? Vannak ilyenek is, de miért kell általánosítani? Sok okból kerülhet valaki ilyen helyzetbe.
2019. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy nem vagylagos, hanem ugyanaz. Vagy úgy képzelted, hogy a prostitól majd nem érzed magad egyedül...?
2019. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
30%

Miért nincs más lehetőséged ?


Tudod mi az elsődleges szempont amiért a szűz meg béna pasik egyedül vannak ? Hogy elvannak hízva mint a disznòk! Fel kell kellni a kanapéròl és mozogni!

2019. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

B+...


Na akkor írj le 5 okot, hogy miért nem lehet párod?


Ja, és menő, sikeres pasik is járnak prostikhoz, ez nem gáz!

2019. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mellé trafáltál. Lefogytam majdnem 40 kg t. Hiába szórakozok lányokkal, mindenki csak haverként tekint rám mert ronda negyvenes fejem van.
2019. jún. 3. 10:52
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Akkor talán ronda negyvenes nőknél kéne próbálkoznod, nem pedig irreális álmokat kergetned.
2019. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ki kerget irreális álmokat? Tudod amikor egy tulsulyos önbizalomhiányos lány két hét chatelés után közli veled hogy csak barátkozni akar akkor azt hiszem van oka annak hogy kijelentsem hogy esélytelen a barátnő számomra.
2019. jún. 3. 12:32
 18/21 A kérdező kommentje:
És 24 éves vagyok csak negyvenes a fejem. Ez nagy külömbség.
2019. jún. 3. 14:01
 19/21 anonim ***** válasza:
60%
Ha ennyiere nehezen megy maradnak a kéjhölgyek! Ez van nem szégyen! Az a szégyen aki párkapcsolata mellett jár el ilyen helyekre, láttam töb ilyet! Még fiatal vagy sok lehetőséged lehet addig viszont ha a csajozás nem megy maradjon ez ami neked örömet okoz igazán erre belül te tudhatod a választ nem mi!
2019. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Franz Kafka is rendszeresen prostizott. Ő is egy infantilis senki lenne?

Csak, mert szerintem meg egy kitűnő író volt, aki igenis hozzátett az emberiségnek.

És birom már, hogy úgy ítélünk meg vadidegen embereket, hogy közben semmi mást nem tudunk róluk.

2019. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!