Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érthetném el, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érthetném el, hogy ne érdekeljenek a nők?

Figyelt kérdés
Heteró vagyok, de kövér és unalmas, egy 100%-ban érdektelen ember vagyok. De sajnos mindig azon pörög az agyam, hogy hogyan érhetném el, hogy egyáltalán beszéljen velem lány. De tudom, hogy ez kivitelezhetetlen. Középiskola alatt könnyű volt, mert tanulásra koncentráltam, most meg dolgoztam 1 hónapot , és az felemésztette energiám, nem volt időm ilyenre gondolni.Most kirúgtak, ,nyarat kihagyom melóval mert tehe
2019. jún. 1. 15:38
 1/9 A kérdező kommentje:

Folytatom, véletlen elküldtem. Nos, kihagyom a nyarat , nem dolgozok mert teher autó jogsit csinálom. És erre a kis időre kellene valami megoldás, hogy ne ezen kattogjak, esetleg van erre valami legális cucc, ami nem károsítja a szerveket? Bróm az sajna vesére és májra kockázatos.


Egyéb javaslatok?


Fogyni nem akarok, 131 kg 175 cm, eddig jól érzem magam. Meg szeretem a sütit, csokit, vércukrom okés, sőt elég jól érzem magam így, csak ez ne lenne.

2019. jún. 1. 15:43
 2/9 A kérdező kommentje:
21/F
2019. jún. 1. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig épp az lenne a javaslatom, hogy kezdj el valamit sportolni. Az valszeg lefoglalna, és jó hatással lenne a kinézetedre is, meg lehet megismernél új embereket közben.
2019. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy azért nem lesz nőd, mert kövér vagy, de lefogyni mégsem akarsz és tömöd inkább magadba az edeséget. Azt gondolom, megérdemled a sorsod.
2019. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem csoda,hogy homi vagy,mikor egy 130 kilós puffancs vagy.Gondolom hánynak a csajok a sok zsírtól.
2019. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hoztam egy döntést, az, hogy ha már ronda vagyok akkor legalább élvezzem az életet csokival meg pizzával meg egyéb ilyen kajákkal, és nem gond ha ronda és kövér is vagyok, viszont valami a fejembe nem állt rá, eddig úgy gondoltam ,hogy ha naponta egyszer inkognitó ablakra kapcsolok akkor nem lesz ilyen gond, ez így is volt 5 évig, soha nem is volt gond, most meg ha nem foglalom le magam , csak azon tudok filózni, hogy hogyan csajozhatnék, dohányzást nem próbáltam, de szerintem kamu, hogy impotenciát okoz... max. a sok tankoláson kívül még a cigi vásárlással is támogatnám az államot...


Amúgy meg, nem én tettem ebbe a topikba a kérdést, pont, hogy nem akarok társat viszont az ösztönöm meg akar. Eredetileg a szexualitás- heteroszexualitás topikba volt a kérdés.

2019. jún. 1. 18:24
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 , jaj! nem, nem volt még alkalmuk hányni a sok zsírtól, eddig nem volt még barátnőm, sőt még nem is smaciztam, meg még nem is beszélgettem 2 percnél tovább lánnyal. Idő nem lenne okádni tőlem, max ha lefotóz , bár lehet, hogy bulimiás csajoknak nem kellene hánytatni magukat, elég lenne ha a wc-be ott lenne a pofám, jönne is a róka-móka. ( nyugi, nem gondoltam komolyan, bulimia egy komoly betegség, és betegséggel nem viccelünk-tudom) .
2019. jún. 1. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom ér e valamit a válaszom! 32 éves vagyok ! 180 cm /131 kg


Mindig szenvedtem a fogyás - húzással. Volt időszak mikor 78 kg voltam (évekig). Akkor se kellettem a lányoknak.


Azért kiváncsi lennék ilyen fiatalon hogy híztál így el! Én 21 évesen azért még 70 -85 kg között mozogtam a jó-jó effektussal.

2019. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
75 kiló voltam 14 éves koromba, aztán 15 évesen egy nyár alatt szedtem fel 30 kilót, nem mentem egész nyáron sehova, ettem és aludtam, meg gépeztem. Aztán 17 évesen volt egy gynecomastia műtétem, (nagy női csöcseim voltak) akkor akartam fogyni meg aportolni, de foci meg a röplabda érdekelt, aztán hanyagoltam mert fontosabb volt a suli. De kihangsúlyozom, én nem akarok senkit, mert nem akarok másnak a terhére lenni, de hormonok erősek. Amúgy ez csak akkor van ha utcán vagyok, itthon erre nem gondolok. Remélem csak ideig lesz ez, sanszos, hogy a munkahelyi stressz az oka, mert még mindig azon kattogok, pedig már a múlt.
2019. jún. 2. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!