Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 éves szűz barátommal hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves szűz barátommal hogy érthetném meg?

Figyelt kérdés

Van egy jó srác és nem érti meg hogy azért nem talál magának egy lányt mert túlsúlya van. Viszonylag értelmes emberről van szó. És jó arc,kedves alapjáraton. Egyetlen gondja van hogy dagi és nem tudja leadni. Ezért nincs és soha nem is volt barátnője.


Hogy vegyem rá hogy elkezdjen egy életmódváltozást? Mert jól gondolom nem ? A neki is tetsző (nem duci) lányok közül 10 ből 10 elfogja utasitani még ő nem változik meg. Olyan világban élünk ahol csak a külső és az anyagi helyzeted alapján itélnek meg!


2017. ápr. 12. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ez lenne az egyetlen oka, hacsak nem olyan az alkata, mint Molnár Krisztiánnak.
2017. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem azért nem olyan!


180 cm körül van és 90 kg

2017. ápr. 12. 09:39
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy csak a túlsúly az egyetlen oka az elutasításnak, de az életmódváltás csak akkor lehet sikeres, ha ő maga is akarja. Én észérvekkel próbálnám meggyőzni.


21/L

2017. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 100%, hogy egyáltalán nem ez a baj.
2017. ápr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság, a gyereknek inkább önbizalom hiánya van, persze nem azt mondom hogy a túlsúlyosság egészséges, de ha leadja sem biztos hogy merészebb lesz a csajok terén. Igaz én is túlsúlyos voltam egy kicsit, de nem volt bajom a csajozással és az erőlétemmel sem volt probléma, csupán nekem volt elegem a kövérségből (jo én kerek 20 évesen döntöttem el ezt) és diéta+ mozgással egy év alatt -40 kg tök jól érzem magamat
2017. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nos ha egy 26 éves srácnak nem volt nője szűz?? Mert ha igen ott valami lelki probléma is lehet a háttérben, beszélgettetek már csajokról kinek milyen jón be stb?

Nem rosszból de ha egyáltalán nem nyílik csajok felé lehet a srácokat kedveli jobban nem??

2017. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hetero. 15 éve ismerem.


A vékony és átlagos lányok tetszenek neki. De ő mivel kiesik az átlagból ezért nem mer ismerkedni. Most mindenhol a vékony srácokat látja példának. (Én is csak 74 kg vagyok).

2017. ápr. 12. 10:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
5'11" magassághoz nem olyan észveszejtően vészes az az 196 font súly. Azt írod, hogy a vékony srácokat látja példának, itt lehet a gond inkább.
2017. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom,igaz rajta van izom,de 172 cm-hez majdnem 90 kg.Látványra a kövértől baromi messze van,pocakja az van.De még az is elmegy.90 kg a 180 cm-hez egyáltalán nem durva,azt hittem,hogy 110 kg mondasz,legalább.

Még a kalkulátor szerint is 81kg-tól írja a túlsúlyt.Az a 9 kg,az semmi.

2017. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Diavolino44 ***** válasza:

Te akarod ra venni, hogy o valtozzon? Ez te is tudod, hogy nem fog mukodni. Ha o nem akar valtozni, akkor nem faj meg elegge.

Aki dudas akar lenni...

2017. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!