Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy ilyen dolog?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés felkeltette ez érdeklődésemet:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Különösen a 15-ös válasz. Én azért adnék egy esélyt a dolognak egy szép édesanyával még akkor is, ha az előző párja, akitől a gyereke van, jobb pasi nálam.


2019. máj. 20. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom a válaszolók akik teljesen elzárkóznak a dologtól mind 25 esetleg 30 év alatt vannak, tapasztalatom szerint az ennél fiatalabb korolytály az aki teljesen elzárkózik a gyerekes anyukáktól.

N

2019. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ebben lehet valami. Én pl. külsőre alsó középkategóriás, de kedves arcú, 34 éves férfi vagyok, és azt figyeltem meg, hogy 25 fölött már több eséllyel indulok nőknél. Nem érezném megalázónak, ha valami szuper palija lett volna, és utána következnék én. Azt meg nem igazán értem, miért ódzkodnak sokan, hogy "jaj, a más gyereke"...Gyerek, gyerek, nincs különbség! Ha bejövünk egymásnak a hölggyel és a gyerekkel is jól kijövök, szerintem vállalható a dolog.
2019. máj. 20. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen mert neked már érett annyira a gondolodásod hogy ezt felfogd , míg a fiatalabb pasik nem, csak azt látják hogy basszus gyereke van és nem tőlem. Ha esetlegesen meg tényleg bejön neki a nő es szimpatikus is akkor meg csak max szexre kell a gyerek miatt.

#1- es voltam.

2019. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. máj. 20. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit 😊
2019. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!