Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még nem jártam sohase egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem jártam sohase egyetlenegy csajjal sem és még szűz vagyok, szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
24F

2019. máj. 19. 20:25
1 2
 11/14 zoltan710 válasza:
MINDENKI IGY KEZDTE. NEIZGULJ.
2019. jún. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tre.
2019. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

#10 Miért kell ilyen légből kapott statisztikákkal foglalkozni? Ennek pont annyi haszna van, mint a közvélemény kutatásoknak, nesze semmi fogd meg jól! A frusztrációhoz eléggé hozzájárulnak az ilyen statisztikák, mert az illető azt fogja hinni, hogy ő már le van maradva, nem fog annyit nyújtani neki, mint egy tapasztalt egyén és nem lesz jó az ágyban. Ez hülyeség nem az előző kapcsolatok teszik az embert jobbá és hűségesebbé.


Annakidején frusztráltnak éreztem magamat, mert huszonéves koromra egy barátnőm se volt még, és telebeszélték a fejemet az ilyen statisztikai idiótaságokkal, hogy már túl kéne lennem több barátnőn, már elmúlt x valahány éves, ha tapasztaltabb lennék akkor jobb lennék stb. Nos most se találom a páromat és nem volt még barátnőm mai napig, pedig lehetett volna több is, mivel több lánynak kellettem volna csak ők nem voltak az eseteim, akik tetszettek volna vagy nem engem kerestek vagy volt már párjuk. De tudom, hogy nem vagyok elkésve és nem lennék attól jobb ember, ha már több kapcsolaton is túl lettem volna.


Egyik válaszomban leírtam, leírom most is. Emberségesen kéne hozzáállni a másikhoz akkor is, ha voltak már kapcsolatai és akkor is, ha nem voltak neki, mert ez nem jelent semmit! Az a tanítónénis hozzáállás is teljesen szánalmas, mert mi az istent kéne tanítgatni, és miért kell ilyen lealacsonyítóan valakihez hozzáállni, mert még nem volt szerencséje párt találni? Én elvárom a másiktól azt, hogy egyenrangúan kezeljen és ne alacsonyítson le azért, mert nem volt még párkapcsolatom. Mert az amit írtál 10-es válaszoló egy embertelen, elidenült hozzáállás és szánalmas, hogy a barátnőd ilyen embertelenül és paranoiásan áll hozzá a másikhoz. Ilyen hozzáállással senkinek nem lesz szerethető, békés és kiegyensúlyozott párkapcsolata. Egy ember személyisége sokkal összetettebb és nem attól függ, hogy milyen lesz vele a párkapcsolat, hogy voltak e neki kapcsolatai vagy sem.


Az is egy légből kapott hülyeség, hogy "kiakarja majd élni magát". A magam példáját tudnám felhozni. Nem találok kölcsönös vonzalmat csak egyoldalút. Szerinted, ha összejön nekem végre egy kölcsönös kapcsolat, akkor leszek annyira ostoba, hogy elkezdek mellette csajozni? Alapból nem vagyok csajozós típus, nem szeretek hódítani, nem vagyok a nemi szerepeknek, sztereotípiáknak a híve én a teljes egyenrangúság pártján állok, szeretem azt, ha jót beszélgetek valakivel és hagyom, hogy úgy alakuljanak a dolgok ahogy alakulnia kell. Ilyen személyiségű vagyok és, ha lesz barátnőm nem hinném, hogy 180 fokos fordulatot venne a személyiségem és elkezdenék csajozni ezerrel. Azok is gyakran hűtlenek, akiknek már több párkapcsolatuk volt. Semmi köze ahoz, hogy volt e kapcsolata vagy sem.


Nem csak neked írom 10-es válaszoló, de mindenkinek, hogy felejtsétek el ezeket a statisztikákat egy ember személyisége alapból nem statisztikai alapú és ne legyen bennetek előítélet senkivel szemben hanem, ha szimpatikus valaki akkor ne írjátok le azért, mert eltér az átlagtól, hanem tessék megismerni!

2019. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!