Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még nem jártam sohase egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem jártam sohase egyetlenegy csajjal sem és még szűz vagyok, szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
24F

2019. máj. 19. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
igen
2019. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem, igazából kit érdekel?


De komolyan, most ez kit érdekel?

2019. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
26f vagyok még nem is csókolóztam tisztább vagyok mint szűz Mária elnézést a vallásosoktól
2019. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem gáz. De most már igyekezz párt találni.
2019. máj. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem még bőven ráérsz ezzel foglalkozni. De a legjobban akkor jársz, ha inkább fizetős szolgáltatókhoz mész. A kapcsolatokat hagyd meg azoknak, akik kinlódni akarnak. :) F
2019. máj. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem azzal kell foglalkozni, hogy gáz vagy nem gáz, hanem azzal, hogy találj egy megfelelő lányt.
2019. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi okból.
2019. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de ne sokáig halogasd. Randiztam már 35 éves sráccal is aki szűz volt, nem szerencsés.

28N

2019. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#9 Miért nem volt szerencsés? Ez csak szám nem jelent semmit. Barátságosan és szeretetteljesen kell hozzáállni a másikhoz és nem lesz gond! Attól, hogy nem volt még kapcsolata nem jelent semmit.


Amúgy semmikor se gáz a szüzesség ez csak egy társadalmi konstrukció amit túl nagyra van dobra. Nyilvánvalóan a kérdező nem halogatja csak nem mindenki annyira szerencsés, hogy megtalálja a párját. Mostanában én se vagyok szerencsés, pedig próbálok ismerkedni, nagyrészt a szerencsén múlik ez.

2019. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Most jól le leszek pontozva, de sokszor azt látom több szűz emberen, főleg 30 felett hogy idegesíti, frusztrálja hogy még szűz, már mindegy ki csak valaki legyen, önbizalom hiányos, befordulós, szorongó.


A másik oldal, az egyik barátnőm(32 éves) , akinek több kapcsolata is volt és randizott egy szűz fiúval, azt mondta hogy már semmi kedve nincs tanítgatni. Elég nagy lutri, ha mondjuk pár év meg akár gyerekek után elkapja a hév hogy kipróbálná mással is, hiszen azt se tudja milyen egy másik punci. Azért 30 körüli nő már szívesebben van együtt olyannal aki kíélte magát. Persze ez nem mindenkire igaz, de még az illető se tudja hogy ő melyik eset, másrészt meg a barátnőmből kiindulva, egyre kevesebb nő lesz, aki bevállalná vele a kapcsolatot. De lesz olyan azért, csak a frusztráció meg a szorongás mellé még a nehezített pártalálás is....

Érdemes most felbátorodni kérdező. Egyébként semmivel nem vagy elkésve.

2019. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!