Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mit tennétek, ha 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tennétek, ha 40 évesen még nem jutottatok volna el egy csókig sem?

Figyelt kérdés

Csak ez a három választási lehetőség van:

A, Befizettek egy prostira, aki csókot is vállal.

B, Megcsókoltok egy nektek tetsző nőt, számolva azzal, hogy felpofoz.

C, Így haltok meg.



2019. máj. 17. 20:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%
Csókoltam egy pár nőt,de mivel szeretem az izgalmakat,így a B.
2019. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nem találnál egy olyan ismerőst, aki szívesen vállalja, hogy "kisegít". Az egyetemen volt egy srác, aki bevallotta, a barátnőmnek, hogy még soha nem csókolt meg egy lányt sem. Nagyon szégyellte és épp emiatt nem mert kezdeményezni. A barátnőm épp szingli volt és megcsókolta. Még tanácsokkal is szolgált. Nem volt köztük semmi más, nem jöttek össze, csak megtanította csókolózni. Valami ilyen kedves ismerős kellene neked is. Ismeretlen lányokat ne csókolgass, mert az szexuális zaklatás és büncselekmény. Én nem felpofoználak, hanem feljelentenélek. Ezt a B eshetőséget javaslom vesd el.
2019. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12


Hát pedig van olyan, hogy úgysem találsz olyat, mert azért egy kicsit erős kérés.

2019. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#12: Ne röhögtess, nem fogok egy csókért könyörögni senkinek!
2019. máj. 17. 21:37
 15/18 anonim ***** válasza:
Én a C lehetőséget választottam, mondjuk még csak 25 vagyok, de teljesen esélytelen hogy változzon a helyzet.
2019. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Clay Morrow ***** válasza:
Ha ilyen szinten lennék, már jóval 40 előtt élnék az A opcióval, nem is egyszer.
2019. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
C.
2019. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A C-t ajánlom az ebben a cipőben lévőknek!
2019. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!