Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyen barátnőm ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen barátnőm ha nincs elég nagy baráti társaságom?

Figyelt kérdés
2 - 3 barátom van de velük is ritkábban találkozom,igy hát szórakozni se járok mivel nincs kivel.. :/
2019. máj. 17. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyébként az ha valakinek van baráti társasága akikkel eljár szórakozni az sem garancia arra, hogy lesz barátnője, vagy barátja.


Pláne ha mondjuk mindkét barátja/barátnője már foglalt.

Vagy a rosszabbik eset mikor a férfinak vagy a nőnek a barátai sokkal jobban néznek ki nála, és nincs senkijük...


Amúgy meg nincs minden baráti társaságba szingli nő vagy férfi akit a másikkal össze tudnának ismertetni.


Nekem volt baráti társaságom akikkel eljártunk mindenfelé , de soha nem lett egy barátnőm se ebből kifolyólag, teljesen máshol ismertem meg őket.


Most meg aztán végképp más van amelyik házas lett gyereke van, elköltöztek teljesen vége ennek a haveri kiruccanásos dolognak.

2019. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit így kilátástalan.. :/
2019. máj. 17. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltak barátaim, de barátnőt soha nem a baráti, ismerősi körből választottam.
2019. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig Azt mondják onnan a legjobb általában.
2019. máj. 17. 20:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem így van?
2019. máj. 18. 08:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a jó ha nem a baráti társaságból van. Valahogy sokkal jobb ha mindkét félnek megvannak a saját emberi kapcsolatai
2019. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!