Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom ez egy nagyon hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom ez egy nagyon hülye kérdés lesz. Hogy rázzak le valakit aki a baráti társaságom tagja, de én ki nem állhatom?

Figyelt kérdés

Folyton célzásokat tesz. Ha meg ivott akkor fogdosni is akar. Eleinte azt hittem hogy oké, figyelmen kívül hagyom aztán majd rájön hogy én erre nem vagyok kapható, de nem.

A srác a barátnőmmel járt, és miután szakítottak barátok maradtak. Mostanában nekem írogat folyton, nem tudom mit kezdjek vele. Az illető tipikus idióta. Másról se beszél nekem mint hogy milyen jót dugott tegnap xy-nal, aztán meg nekem kezd el magyarázni hogy nem gond hogy szűz vagyok meg isten tudja.

A jelleme is borzasztó idegesítő, mindenkit utál és még a saját anyját is ócsárolja. Folyton politizál, káromkodik, szid mindenkit és mindent.

Szóval úgy ahogy van elkerülném, de találkoznom kell vele, mert a legtöbben kedvelik a barátaim közül.

Mit mondjak neki, mit csináljak?


2014. nov. 29. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj segítséget esetleg a barátnődtől, ha nincs jobb. El kell érni, hogy a srác megértse, hogy esélye sincs, kerek perec a képébe mondani, vagy nem tudom.

Talán az lenne a leghatásosabb, ha egy másik sráccal mennél vagy csak tudatnád vele, hogy van barátod.

Elég nagy tahó lehet, ahogy leírtad... :D


22/F

2014. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kezdésnek tiltod,hogy ne tudjon rád írni.
2014. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, tényleg nem akarok csupa rosszat mondani róla, tud kedves meg jófej lenni. Meg elég vicces, csak én egész egyszerűen nem kedvelem. Amúgy köszi, jó tippek.
2014. nov. 29. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lenne ha őszintén elmondanád neki, hogy nincs semmi esélye, mert nem tetszik neked... Valószínűleg ezt nem hallotta a szádból.
2014. nov. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!