Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan dolgozzátok fel ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan dolgozzátok fel ha mégse tetszetek valakinek aki nektek nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 21:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

12-17 éves koromig ezzel kellett "küzdenem", tehát megszoktam :D

Amúgy szar érzés nagyon :/

2019. máj. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
Én baromi könnyen és simán feldolgozok bármilyen csalódást. Abbahagyom az agyalást, átcsoportosítom a gondolataimat, irányítom az érzéseimet és lekötöm magam más fontos dolgokkal, elmegyek egy nagyot túrázni, pár napon belül semmi bajom. Messze van ez még a traumatikustól.
2019. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem érdekel tovább, majd tetszem másnak.
2019. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Egy kalapba járunk.

Te miből gondolod hogy neki nem tetszel? Adott rá utalásokat?

Én ebben a helyzetben arra gondolok, hogy majd lesz jobb is akinek úgy fogok tetszeni ahogy vagyok😃 semmiképp se kell elkeseredni, megesik hogy nem viszonozzák sajnos.

2019. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez èrdekes dolog amúgy. Ilyen, hogy lehet? Èn is ilyesmiben vagyok, legalábbis ez az èrzèsem. Először úgy tűnt bejövök neki, aztán kicsit csökkent az èrdeklődès, aztán nagyon...ès újra lelkes volt, aztán újra nem. Èn így látom, ès nem èrtem mi ez. Szóval egyelőre nem tudom feldolgozni sehogy, mert nem tudom mi a helyzet, újra ès újra felkavar:/
2019. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!