Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan dolgozzátok fel ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan dolgozzátok fel ha mégse tetszetek valakinek aki nektek nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nehezen, főleg ha előtte úgy tűnt, hogy kölcsönös a szimpátia... De ilyen az élet, túl kell lépni rajta
2019. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát lehetőleg apró darabokra mert úgy könnyebb eltüntetni a darabkáit.😂😂
2019. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem ismerem, akkor valahogy megpróbálom beszélgetést kezdeményezni.

Ha pedig elutasította, akkor keresek elfoglaltságot magamnak és majd túl fogok lépni.

2019. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Veled mi a sztori? Beszélgettél már vele?
2019. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Nehezen. Pont ebben a szituban vagyok. Eleinte azt mutatta, hogy tetszem, aztán valahogy visszalépett. Tudomásul veszem, de azért nem esik jól. Hogyan fogom elfelejteni azt nem tudom, mert elég gyakran látjuk egymást.
2019. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Clay Morrow ***** válasza:
58%
Megszokás. Így már megy egész jól.
2019. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Nincs mit feldolgozni, mivel a jelenben élek, így nem csinálok problémát semmiből.
2019. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, mert tisztában vagyok vele, hogy a saját hibámból fakad és idegörlő, hogy nem tudok ellene tenni.
2019. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Besöpröm a "szőnyeg alá" először.

Megnézem, hogy mi az amiben jobb lehetnék(kinézet, öltözködés, testtartás, izomzat, új parfüm, stb, stb.).


Megkérdezem egy barátomat, hogy van-e valami feltűnően hátrányos, negatív dolog velem kapcsolatban(túl negatív vagyok, túl sokat beszélek, lenézően kommunikálok, túlságosan passzív vagyok kommunikációban, stb.).


Aztán egy ilyen önvizsgálat után rögtön találok pár dolgot amit javíthatok magamon, apróságok, de végső soron fontos dolgok.


Én inkább a külsőségekre összpontosítok első körben, mert előbb leszek taszítóbb mondjuk kilógó orrszőrrel, mint mondjuk azért, mert mondjuk nem beszélek olaszul vagy nem tudom a szózat 4. versszakát kívülről.


Ha ezek megvoltak kiszemelek egy olyan nőt aki még jobban tetszik, mint akivel nem jött össze előzőleg.

2019. máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tovább lépek.
2019. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!