Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 30 vagyok még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 30 vagyok még nem volt nőm, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 11:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Rendelj egyet..., Aliexpress.com :)
2019. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

"ragyás,fekete a szemem alja,"


Ezek tényleg nagyon hívogató külső jegyek. :D Mindjárt orgazmusom lesz tőlük.

2019. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nyilván azért nem volt nőd, mert olyan vagy, amilyen. Erre szerinted az a megoldás, hogy ugyanolyan maradsz és tátod a szád, hogy miért nincs változás.


Nyugodtan sorolhatod a kifogásokat, hogy miért nem sportolsz, miért nem mész bőrgyógyászhoz, fogorvoshoz, kérdezel meg pár embert, hogy melyik ruha illik hozzád. Itt a kommentelőknek tök mindegy, mert 10 perc múlva a kérdésedre sem fognak emlékezni, de te ugyanúgy tátod a szádat 10 év múlva is. Lehet, hogy az emberek jelentős részének nincs szükséges a felsorolt dolgokra, mert például jobb a genetikájuk vagy csak szerencséjük volt. De szerinted te közéjük tartozol? Mert ha nem, akkor egyedül te tudsz tenni magadért.

2019. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémáim vannak, de én 2 hónapja vettem egy boxzsákot és azóta minden nap edzek és diétázok, elmenetem fogorvoshoz megcsináltatni amit meg kellett, vettem csomó új ruhát (és vigyorgósan büszke voltam magamra hogy mostmár kisebb ruhák is jók rám). Elkezdtem az állkapcsomat "összeszorítva" tartani hogy a fogyás mellé kicsit az állkapcsom is markánsabb legyen. A nyelvemet a szájpadlásomon tartani mert attól kisebb lesz a toka rész.


Azt hiszem ennyit sikerült változtatni az elmúlt két hónapban. Csajom még nincs, viszont örülök magamnak és az önbizalmam is nőtt. Ha más nem is... legalább majd hatalmas önbizalommal ugrok a sírba egyedül, már megérte. :D

2019. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Rockarc ***** válasza:

Szerintem egy idogep segithetne rajtad, az utolso 15 evedet ujra kene irni. Bar ahogy latom te a kovetkezo 15-ot sem akarod.


Igazabol mar a kerdes sem jo, mert arra kaptal valaszokat, de nem fogadtad el. Azt kene kiirnod, hogy mit nem akarsz csinalni, es azon kivul mit lehetne, de ott meg nem lennenek valaszok. Darwin megmondta a frankot, ne ra haragudj.


43F

2019. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!