Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkereső oldalak női oldalról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkereső oldalak női oldalról?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Érdekelne, hogy a párkereső oldalak hogy működnek a nők szemszögéből. Rengeteg jól kinéző hölgyet látok, aki mondjuk öt éve regisztrált és még mindig aktívan használja az oldalt (tehát feltételezem nem találta meg a párját).


A sztereotípia ugye az, hogy ha férfiként regisztrálsz akkor nálam mindenki jobb mert van kocsijuk, házuk, pénzük, jóképűek és vezető beosztásúak. Tehát átlag áront valószínűleg egyből félredobják a csajok. Vagy ez egyáltalán nem így van és nem is szépfiúkat böngészitek hanem ti is távolság és hobbi alapján kerestek? Illetve a tapasztalatok szerint ezek a "szépfiúk" általában kamusok / egy éjszakásak? Esetleg volt már olyan, hogy ti kezdeményeztetek valakinél mert tetszett valami a profilján a kinézetén kívül?



2019. máj. 9. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A társkeresők nagy részében a nők a jóképű, izmos férfiakat keresik az-az a felhasználok 5-10% tudja felszedni az ott lévő nők 80%-át. Ezek általában alkalmi kapcsolatok lesznek. (Tinder)

A több társkeresőn is hasonló a helyzet, valamint vannak az olyan oldalak, ahol kamu felhasználók vannak és csak a lehúzásról szól.

2019. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Nők többsége nem törli magát a társkeresőkről akkor sem, amikor összejön valakivel, egyszerűen azért, mert a nők folyton keresik a jobbat még akkor is, ha van párjuk. Ha egy nő kisminkeli magát reggel, mielőtt munkába menne, akkor kereső üzemmódban van. És ugye hány férfi mondhatja el, hogy a felesége, élettársa, barátnője kikenve-kifenve indul el reggel otthonról? Rengeteg! Ugyanez a helyzet a társkeresőn. Csajok többsége folyton készen áll arra, hogy utat engedjen az aktuális párjánál egy jobb pasinak. Ezért nem törlik magukat...
2019. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Na persze utolsó, a pasik sose cserelik le a parjukat fiatalabbra/csinosabbra.Csak a gonosz nök akarnak nonstop jobbat
2019. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Leírom a saját példámat női oldalról. Egyszer egy - egyébként nem társkereső funkciójú oldalon - adtam egy plusz szavazatot egy srác profiljára, akinél nem volt fenn fotó, csak pár adat, szeme színe, magassága (ami -10 cm az enyémhez képest), tömege, illetve "bemutatkozásként" egy mondat, ami úgy hangzott kb., hogy amióta nincs fent képem, határozottan többen szavaznak az adatlapomra. Ezt én kellően viccesnek találtam ahhoz, hogy szavazzak rá. A srác visszanézte a profilomat és írt. Levelezni kezdtünk, teljesen belezúgtam a humorába, kommunikációjába úgy, hogy az első randinkig egyetlen képet nem láttam róla. (Négy évig voltunk együtt, s utána is nagyon jó barátok maradtunk...)

Második esetben egy tényleg társkereső funkciójú oldalra regisztráltam fel. Minden levélre válaszoltam és továbbra sem volt szempontom, hogy hogyan néz ki valaki vagy van-e olyan magas, mint én, hogyan keres, milyen izmos. :D Azt néztem, hogy hogyan fogalmaz, milyen a humora, mennyire gondolkodunk hasonlóan, mik érdeklik, izgalmas-e vele a levelezés. Még a távolság sem volt szempont, az előzőleg leírt kapcsolatom 300 km távolságból jött létre és redukálódott nullára közös elhatározásból, így okom sincs hinni a távolság távoltartó erejében. :)

Fél évig voltam kb. aktív, ezalatt mindenkinek visszaírtam valamit udvariasságból, aki megkeresett, de csak azoknak voltam reflektív, akiknek vagy volt valami értelmes szöveg az adatlapján vagy eleve értelmes szöveggel kerestek meg. Több emberrel kifejezetten jó levelezések alakultak így ki. Végül is, azt nem sikerült megtapasztalnom, hogy kamuzott-e bárki is ezen az oldalon, egyetlen emberrel találkoztam személyesen is, aki már azóta a férjem. A regisztrációmat nem töröltem és kértem, hogy ő se tegye, olyan jó időnként visszanézni, visszaemlékezni általa.

2019. máj. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm szépen a részletesen kifejtett választ. : )
2019. máj. 10. 18:28
 6/7 Attila-m44 ***** válasza:

Nekem (férfiként) közel 2 év alatt az jött le, hogy a nők döntő többsége azzal a pasival szeretne összejönni a neten, akit a valóságban sose kapott meg. Halva született dolog...

44 éves korom ellenére 48-57(!) évesek tetszikeltek meg... na most komolyan...

Fél éve levonultam és kizárólag élőben mozgok - sokkal több sikerrel :-)

2019. máj. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4 vagyok, azért érdekes, hogy a nők hallgatnak itt, pedig gondolom itt vannak, vagy csak úgy maguktól pontozódtak le egyes hozzászólások? :)

Kedves #6, az komolyan dráma, ha egy négy évvel idősebb nő érdeklődik? Simán kinézhet nálad fiatalabbnak is, ma már nagyon nehéz kort kinézet alapján belőni, tizenévesek néznek ki harminc körülinek, negyvenesek húszasoknak. Nekem pont az "élő adás" alakult bosszantóan, mert az esetek tetemes hányadában 10-15 évvel fiatalabbak próbáltak ismerkedni, a saját korosztályom meg rám se hederített. És itt nem a korkülönbség a probléma, hanem az élettapasztalat-beli, ami +/- 4-5 év különbséget még áthidal, de nagyobbnál már könnyebben megbillen az egyensúly, ami ideális egy kapcsolatban a közös döntések, életvezetés terén.

Gondolom akkor a filozófiádnak megfelelően rá se nézel egy négy évvel fiatalabb nőre, ugye.

Más. Mivel van tapasztalatom fotózásban, nem hiszek a képeknek :) és másokat is arra bátorítanék, hogy ne higgyenek. Emberek olyan katasztrofális képeket tudnak megosztani magukról, amiket ők szubjektíve jónak értékelnek, hogy ijesztő. És simán eldobnak egy profi képet csak azért, mert az nem felel meg a saját magukról "alkotott" képnek, még akkor sem, ha mindenki más szerint az illető valóban úgy néz ki. A legsiralmasabb, amikor minden természetességet nélkülöz a kép, de az teljesen lerí róla, hogy az illető vért izzad, hogy egy szerinte neki előnyös szögből próbálja a legspontánabb fejet vágni. És akkor ennek alapján válogatnak emberek a társkeresőn...

Ha jobban belegondolok, persze engem is befolyásoltak valamennyire a képek, csak pont az ellenkező irányban. Azokat, akik autóval vagy izompólóban vagy bármilyen olyan pózban vagy kellékkel fotózott profilképpel díszelegtek a társkeresőn, ami azt mutatta, hogy hivalkodni akarnak valami külsőséggel, messzire kerültem. Egyszerűen nem érzek közös pontot azok között, akiknek ennyire fontos megmutatniuk, hogy mijük van, ahelyett, hogy valamit a belső értékeikből mutatnának.

2019. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!