Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az oldalról? Jó társkereső? 19f

Figyelt kérdés
Omegle érdekelne de a chatelős része, nem a kamerás. Milyen tapasztalatotok van itteni ismerkedés szempontjából? Nekem innen sikerült 3 lánnyal megismerkednem akik jól néznek ki de egyikkel se jöttem össze. És nektek?
2019. jan. 27. 20:22
 1/1 anonim válasza:

A véleményem az, hogy mivel nem látjátok egymást, így elég kicsi az esély, hogy tetszetek egymásnak. De nem is ez a gond vele, hanem, hogy arra még kevesebb az esély, hogy viszonylag közel lakjon hozzád.

Egyébként biztos van lány, aki nem unaloműzés céljából van fent, de valószínű, hogy rajtad kívül 20 másik emberrel is beszélget onnan, illetve még ha ki is emelkedsz közülük, se biztos, hogy amiket írtam teljesülnek. Ne érts félre, biztos van olyan, aki előbb esélyt ad és ha nem jött be a dolog, akkor visszamegy keresni másik partnert, de erre is kicsi az esély.

Azt gondolom, mint a hozzászólásomból lejött, hogy nagyon kicsi eséllyel jön össze, ezért azt gondolom, jobban jársz, ha elmész egy társasággal valahova (hiszen 19 évesen még csak azt sem érezheted, hogy gáz beülni egy pub-ba, bár véleményem szerint 45 évesen sem az, csak a korosztály döntő többségében 15-25 éveseknek kedvez).

2019. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!