Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés elvált nöként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés elvált nöként újból ” piacra” kerülni?

Figyelt kérdés

Amikor köttetett egy házasság fiatalon mondjuk és sok év egyuttélés , esetleg gyerek után , az ember hirtelen elvált lesz.

Válás utan az embernek eszébe jut , hogy a volt férjének jó volt kövéren , soványan, szülés után , smink nélkul , zsiros hajjal , 105 kilósan is a volt férjnek ”állt ” rá mint a cövek

És 1-2 évtized házasság után az ember megint társat kell találjon és új fényben látja meg önmagát , meglátja mennyi hibája van , terhességek nyomai stb és szembesul a ténnyel, hogy más férfinek nem felel meg ” úgy ahogy van”, ki kell forduljon magából , sport , plasztika , fogyás stb

És akkor se garantált a siker mert ugye ott a kor is .

Hogyan lehet ezen túllendülni , lehet e egyáltalán ? Találhat még valaki kivánatosnak egy tökéletlen , striás , negyvenes nöt ?



2019. máj. 5. 23:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Most ne a válás okát taglaljuk , mondjuk a pasi agressziv volt
2019. máj. 5. 23:33
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mit jelent az a striás?
2019. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Rakj fel egy képet magadról és pár percen belül mennek a privátok. Na, ilyen. Szívesen.
2019. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok privát levelezést , egy kérdés volt
2019. máj. 6. 00:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit írtam, az pedig egy válasz, amiből leszűrhetted volna, hogy mit akarok mondani. Nem azt írtam, hogy állj neki levelezni...
2019. máj. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Kövezzetek meg, de én élveztem.

15 évig voltam hűséges, mindenkit visszautasítottam.

Volt bennem egy kis félsz is, de több volt a kalandvágy és a kíváncsiság, hogy mással milyen lesz a szex. Egy pár hónapig nem is érdekelt tartós kapcsolat, csak kicsit szórakoztam, randizgattam, akivel kedvem volt, azzal pár hétig összejártam szexelni is. Teljesen váratlanul ért, mikor ránk tálalt a szerelem is.

2019. máj. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Kimondottan jó érzés volt mivel az exem teljesen leépítette az önbizalmam, es bár nem gondoltam volna hogy vki meg 42 évesen gyönyörűnek fog találni, mégis megtörtént egész hamar. Úgyhogy hála az exnek a válásért, ezerszer jobbat kaptam :-D
2019. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Olvasd el, de bemásolok 1 hozzászólást a könyebbség kedvéért onnan:

"Drágám, talán nem kellett volna szórakoznod a 35-45 éved alatt a férfiakkal, akkor most nem nyalna vissza a fagyi. Nem ismerlek, lehet elvált vagyok, lehet futószalagon fogyasztottad a hapsikat, s most 35 évesen rájöttél, "normális életet akarsz", s kellene valaki? Tudod mit, nem sajnállak, gondolom a 20as éveidben nem volt jó senki aki próbálkozott, netán aki el is vett feleségül, s veled tervezett... Nem kellett, most meg te nem kellesz. Hányszor kell még elugatni a nőknek, hogy ha 20évesen semmi nem jó a bőség zavarában, 40évesen rácseszés lesz... Te csak igényeket mondasz, elvárásokat támasztasz, pedig ebben a korban feléd lesznek elvárásai a fószereknek. A 60évesnek te tökéletes leszel vmire, amire neked az nem kell. A korodbeli férfiak meg kb 35-55között vannak élete csúcsán. Szerintem megvolt az esélyed, hogy a 20as éveidben kiválassz 1et, s mostanra mire 35 leszel addigra egy élete csúcsán lévő férfi fogja a kezed. Nem így tettél, hátradőlök, és "fagyizok"..."

2019. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vénlányként, utánfutóval esélytelen. Sajnálom, de max 60 éves papáknál.
2019. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szar lehet.
2019. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!