Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér lányként esélytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér lányként esélytelen olyat találni, aki nem feeder/feedee vagy háj-fétises?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a kérdés magáért beszél...


Sokakhoz hasonlóan én is rengeteg társkereső platformon megfordultam, de azokon is, és pl. itt is, ha belefutottam olyanba, aki kedveli a kövér lányokat, akkor az vagy fetisizálva tekintett a hájra, túlsúlyra, vagy a(z esetleg kölcsönös) hízás-hízlalás érdekelte.


Engem ezek közül mindkettő hidegen hagy. Reménytelen olyan fiút/lányt találni, akinek szimplán a duci forma jön be?


2019. máj. 4. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Mennyire vagy kövér egyébként?
2019. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Persze, sok testesebb lányt láttam már párkapcsolatban, nincs ebben semmi extra..
2019. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha azt emeled ki, hogy kövér vagy, akkor azt vonzod be, akit ez izgat.
2019. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
A mai pasi felhozatatalt elnézve...Igen!
2019. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A "duci" forma nagyon sokaknak bejön, mindenféle hízós érdeklődésektől függetlenül. Viszont ha te ilyen hájfetisisztákat vonzol be, akkor esélyes, hogy nem csak simán "duci", hanem nagyon durván kövér vagy. Ilyen esetben meg ne a párkeresésre próbálj meg fókuszálni, hanem az egészségedre és arra, hogy talán élj 30-40 évnél tovább is.
2019. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
foggyá le és probléma megoldva
2019. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Volt kerekdedebb barátnőm, és 0%-ban vagyok háj fétises vagy feeder.
2019. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Olyan srácként kérdezem, akinek mindenféle fétis nélkül bejönnek a pár kiló plusszal rendelkező lányok: Ezen az oldalon miért van az, hogy minden 2. lány szelektíven gondolkodik?

Volt már több olyan barátnőm, akiken volt egy kis plusz. Kb. hetente próbálkoztak náluk más srácok, mindenféle fétis nélkül. Miért van az, hogy kérdésről függetlenül, minden "hol találok olyan férfit" kérdés arról szól, hogy a kérdező nők 1, max 2 kategóriát húznak rá minden srácra? Miért van az, hogy a környezetemben ezt nem tapasztalom egy nőtől sem?

2019. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
A duci forma azért jön be nekik mert erre izgulnak. Mi másért ?
2019. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Persze, előzőnek igaza van! Én nagyon begerjedek a teltebb, de nem túl kövér nőkre, viszont nem tudom, hogy hol van a fétis határa.
2019. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!