Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsenek ismerőseim, barátaim akkor esélytelen a párkapcsolat számomra?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy lányt sem ismerek,nincsenek barátaim,ismerőseim. A társkereső nem nekem való mert ott nem érem el a kívánt szintet.

2018. dec. 29. 22:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
A szociális megerősítés nagyon fontos a lányoknál! Tehát ha nincs neki vagy neked olyan közös ismerősöd, aki jókat mond rólad, akkor unalmas, magányos fickónak fog titulálni, és hosszú távon nem fog működni! Én legalábbis így tapasztaltam! Nekem sincsenek nagyon barátaim és magamat is sokszor unalmasnak tartom!
2018. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a barátok száma vagy megléte a döntő, hanem hogy valaha is képes voltál-e másokkal bármilyen kétoldalú, mindegyik fél számára gyümölcsöző emberi kapcsolatokat létrehozni és fenntartani, saját erőből, egyedül. Ha erre a válasz nem, akkor igen, esélytelen.
2018. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Ha barátaid vannak, az egy előny, hogy izgalmas életet élsz, mások kijönnek veled, szeretnek veled lenni. Ezek mind alapvető dolgok náluk. Mondjuk nekem sincsenek barátaim, de engem nem bilincsel meg a dolog, úgyanúgy odamegyek bárkihez, vagy jönnek általában. Ha van egy jó személyiséged és jól nézel ki, nem gáz ha nincsenek.
2018. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem voltál, akkor feltenném a kérdést: saját magad szerint megvannak-e a képességeid ahhoz, hogy a rád eső részt tekintve működtess, fenntarts egy másik emberrel kapcsolatot?
2018. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Beszélgetni interneten keresztül az lehetséges, de eljárni rendezvényekre vagy bármilyen helyekre ahol emberek vannak az már nem lehetséges.
2018. dec. 29. 22:39
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezt most kinek írtad?
2018. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
# 5
2018. dec. 29. 22:46
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelműen kijelenthetem, hogy nem válaszoltál a kérdésemre, hanem megpróbáltad kikerülni. Megvannak-e benned a képességek, vagy sem. Ez volt a kérdés.
2018. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Minimális lehetséges, hogy van.
2018. dec. 29. 23:12
 10/19 anonim ***** válasza:
És mondd, amúgy mennyire érdekelnek téged az emberek úgy általában?
2018. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!