Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy sok embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok embernek úgy jön magától a párkapcsolat, van aki meg sosem talál párt?

Figyelt kérdés

Sokaknak teljesen természetes dolog hogy tizen évesen már szerelmes. Másoknak meg 20-30 évesen sincs még párjuk.


De ez ugyan úgy igaz szerintem a barátokra is. Sokaknak jönnek maguktól a barátok, és nem is tudja hogy mi az a magány.


Kicsit irigylem őket.

De persze elfogadom a sorsom...


2018. dec. 29. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

jó kérdés, szerintem személyiség függő a dolog. vannak akik extrovertáltak és vonzzák az embereket meg nagy önbizalommal rendelkeznek és van akiknek tenni kell érte,hogy egyáltalán szóba álljanak vele.

első kapcsolatom után én is tisztában voltam vele,hogy utána megint sok év magány vár rám és lőn igazam lett. de jobb boldogan egyedül mint egy vacak kapcsolatban :)

2018. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
A szep embereknek van onbizalmuk. Roviden.
2018. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Mert az egész a SZERENCSÉN múlik. Tehetsz bármit, ha mindig rosszakkal találkozol. Nem kell tenned semmit, ha elsőre is összejössz azzal akivel pont minden "oké".


A szerencsén múlik a világon minden. Kicsit fatalista, de így van. Ha szerencsés vagy akkor csak a "gólt kell berúgni", ha nem a "félpályáig se jutsz el soha". Aki nem szerencsés az max a halál édes ölelését várhatja.


Aki meg szerencsés az mindig is az volt szinte. Lehet tökhülye, de mindig nyer. Ismerek ilyet. 70-es IQ szint, de minden szar sorsjegyen, lutrin, tombolán nyer. Kártyábanm első leosztásra "full house" meg ilyesmik. De nem is fogja fel, mekkora mázlija van.



Ahogy azok sem akik beleszületnek a jó kertvárosi életbe, milliomos (de sok szabadidővel rendelkező) apuci és háztartásbeli és hobbijában hatalmas sikereket elérő anyuci, kiscuki bodrikutya és Ser Karomm jóarc sztorizgatós-poénos nagyszülők, szolgák viszik az "elit" suliba, jó esetben 20 éves koráig nem is találkozik kisebbséggel, bármilyen szart akar azonnal megkapja, és várja az alelnöki pozíció apuci cégében amit az ilyen "Simpson család Smithers" jellegű csicskások karbantartanak, neki csak a lóvét kell felvenni.


Unfair világ ez.

2018. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Én is introvertált típus voltam mindig, mégis mindig akadt partnerem. Szerintem az életfelfogáson múlhat minden és azon, hogy amikor finoman még csak környékeznek, megfigyelnek nem vagyok túlzottan negatív személyiség. Az életvidámság vagy bolondozás sokaknak bejön.

Kislányként nem voltam szép, de 20-on éves koromra kivirultam így később már kisujjamat sem kellett megmozdítani, hogy akadjon valaki.

De mondom, bányarém koromban is simán összetudtam szedni bárkit lehengerlő egyéniségemmel.

2018. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Párkapcsolat a kinézet függvénye, barátság a személyiségé.
2018. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
#4 ez nyilván férfiakról szól. Az köztudott, ha egy nőnek nincs valami nagyon komoly problémája, akkor akkor nincs pasija, ha nem akar.
2018. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A szerelemmel és a párkereséssel sose volt gondom, a barátságokkal viszont igen.

A párkapcsolat az egyetlen olyan része az életemben, ahol nem görcsölök.

2018. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

@4

Ja, csak tegyük hozzá, hogy nőként elég várni a sült galambot, amennyiben nincs testi betegséged. Lehet, hogy mondjuk 1 hónap helyett 2 évet kell várni, de ennyi. Na, férfiként is működhet ez, csak mondjuk számoljunk 30 évvel. Már persze aki azt kibírja anélkül, hogy alkoholistává válna, öngyilkos lenne vagy egyszerűen csak megbolondulna.

2018. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Ez valahol szociális készség kérdése is.


Sokan tévesen úgy fogják fel a kapcsolatokat, mintha "az ég nekik szánna" egy másik embert. Hol ott ez inkább úgy működik, hogy te magad alakítod ki az emberi kapcsolataidat, nem egy eleve adott dolog, amire csak úgy "rátalálsz".

Aztán vannak, akiknek könnyebben megy a kapcsolatok kialakítása, míg másoknak nehezebben és azok csak ülnek és várnak abban a hitben, hogy "el kell jönnie" a kapcsolatnak, miközben semmit sem tesznek érte.

2018. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
És ha jön magától a párkapcsolat csak a másik (tehát adott esetben ÉN) nem szeretnék párkapcsolatot. Akkor most azért kéne sajnálnom mást h neki miért nem jut ?
2018. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!