Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire esélytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire esélytelen az, hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok,eddig még nem volt egyetlen kapcsolatom sem.Tiniként elég visszahúzódó voltam,nem mertem a lányok felé közeledni.Az az igazság,hogy nem vagyok valami jó külsővel megáldva,leginkább az arcom nagyon szabálytalan,férfiatlan,így még arra sincsen igazán esélyem,hogy valakivel ismerkedjek,mert senkinek sem tetszem.A negatív tapasztalatoktól pedig már az önbizalmam is eléggé alábbhagyott.

Mit tehetnék?:(



2019. febr. 26. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiny miatt egyelőre igen.
2019. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Igen tényleg, a b nő nem alapvető jog mint valami szendvics, h bemész a Máltához azt kapsz egyet.
2019. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Semmit.
2019. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a helyett, hogy itt a neten sipítozol, szépen lefürödhetnél, és elmehetnél egy bárba vagy buliba.
2019. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Külső szemmel nézve legjobb megoldásnak nekem az tűnik, hogy egyelőre arra szánj időt és energiát, hogy helyretedd az önbizalmad. A folyamat beindítója lehet valamilyen sport elkezdése, vagy egyszerűeken koncentrálj a kisebb sikerélmények elérésére és azok értékelésére. Ha magadtól nem megy, szakember segítségét kérd, hidd el, nem gáz. Vedd észre a saját értékeid. Mindenki vonzóbbnak tart egy rendes önértékeléssel rendelkező srácot/férfit. Visszavonulót fújhatnak azok, akik azt a következtetést vonják le egy beszélgetés után, hogy a potenciális férfi jelöltet valószínűleg pátyolgatni kell a jövőben, ahhoz hogy rendben legyen az önértékelése. A legtöbb nő nem erre vágyik...

Ha ez megvan, továbbléphetsz a párkeresés kérdésére. Elsősorban ne attól függjön az önértékelésed megléte vagy a boldogságod, hogy kapcsolatban vagy-e.


Fel a fejjel, és sok sikert kívánok a továbbiakban!

24L

2019. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Tudom,azzal nem oldok meg semmit,ha itt nyavalygok,de egyszerűen vannak pillanatok,amikor úgy érzem,hogy ki kell magamból írnom a keserűséget így anonim másoknak,így talán még kapok is egy-egy segítő szándékú választ,amiből építkezhetek.


Köszönöm 5-ös válaszoló a biztatást!Való igaz,hogy az önbizalmamat kell most felépítenem,ami jelenleg romokban hever,ehhez viszont össze kell szednem magamat.

2019. febr. 26. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:

"kapok is egy-egy segítő szándékú választ,amiből építkezhetek"


Ezen a típusú problémán nem lehet segíteni leírásból. V bejössz egy nőnek és lesz neked v nem.

Nem alanyi jogon jár és senki sem fog neked küldeni egyet. Mondjuk ezt eddig csak olyan 800 ezer-1 millió 21,22,23.... 30,31... ember kérdezte meg eddig és napi szinten van 30 ilyen kérdés.


Van az idegbeteg, az anyuci pici fia 30 éves szűz.

Az állam utaljon ki nőt. A munkanélküli vagyok 10+ éve de nekem Emily Ratajkowski kell. Hol van olyan oldal ahol fullos szexpartnerek vannak ingyen. Anyámmal élek 30-40 éves.

Már röhögni sincs erőm rajtuk.


Jó hogy a Bugatti ne osztogassa ingyen az 1 Milliárdos kocsijait meg adjon nektek az Állam mondjuk kastélyt.

Komolyan vicc ami itt megy.

2019. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rockarc ***** válasza:

Halomban allnak a szakemberek. Neked egy plasztikai sebesz kell es egy pszichologus elso korben, a tobbi majd adja magat.


42F

2019. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már késő ! Inkább keress valamit ami lefoglalt . Menj horgászni , legyen egy kutyád akivel törődsz! Vagy sok pasinak fontos az autó . Vegyél és hobbikent szereld fel extrákkal . Ilyen fiús hobbik ... érted
2019. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7es, te még mindig nem érted a kérdésem. Igenis lehet neten ingyen sexpartnert találni. Senki se írta, hogy fullos legyen.
2019. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!