Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha élőben nincs bátorságom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha élőben nincs bátorságom megszólítani egy lányt sem akkor esélytelen, hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Az utcán, vagy bárhol nem tudok csak úgy oda menni egy szimpatikus lányhoz, és elkezdeni beszélgetni. Emiatt neten próbálkozom. De ha megismernék egy lányt és megszeretjük egymást utána nem lenne gond szerintem.

De sokan azt mondják, hogy neten nem lehet ismerkedni, tehát akkor kicsi az esély, hogy barátnőm legyen?:(


Régebben sokat bántottak, kiközösítettek valószínüleg ez az oka, hogy ilyen lettem.:(


2018. nov. 8. 19:34
 1/8 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Szerintem neten is lehet ismerkedni és lehet barátnőd... :)
2018. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem is netről lett először barátnőm, korábban élőben nem szólítottam meg egy lányt sem.
2018. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van esélyed! Higgy a csodákban!
2018. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Régebben sokat bántottak, kiközösítettek valószínüleg ez az oka, hogy ilyen lettem.:(" Ne kend a mulyaságodat másra! Te vagy az oka, neked kell kimászni ebböl!!!!)
2018. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkabb esemenyeken ismerkedj, ott mindenki nyitottabb. Koncert, meccs, fesztival, bal, ahol jo a hangulat, van zene es ital. Az utcan elhiszem, hogy nehez.
2018. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

A csajjal akivel most kavarok facen kezdtünk el beszélgetni csak úgy randomban.Ma volt az első randink.

De tény,hogy ha személyesen szólìtod le azt többre értékelik (vagy nem 😀)

Nem kell fossni,mi a legrosszabb ami történhet?Megenni nem fog 😂

Ezt a tutyi-mutyi stìlust kell elengedned elsősorban.

2018. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát esélytelennek nem lehet esélytelen, mert nem lehet 0% az esélye.
2018. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hol lehet neten ismerkedni 21f?
2018. nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!