Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet lejjebb adni az igényeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet lejjebb adni az igényeket valahogy?

Figyelt kérdés

Elég csúnya alacsony (164 cm) férfinek mondanak sajnos. De valahogy mindig azok a nők voltak az eseteim akik feltűnően nagyon csinosak. Tényleg a 10/11es nők barátaim szerint. Na most legalább 100 ilyen nőhöz odamenten de mind visszautasított. Volt aki normális volt és mondta hogy aranyos vagyok meg tök jó hogy ilyen bátor vagyok de nem...persze volt aki durva volt és kiröhögött és voltak klasszikus elutasítások is pl. Bocsi de van barátom... Szöveg.

Egyszerűen átlagosnak mondott lányokhoz nem vonzódom.


[link]

Volt hogy egy ilyen átlagos lánnyal tök jól elvoltam de egyszerűen nem tudtam vonzódni hozzá és mondtam neki hogy nincs kémia.


2019. máj. 3. 07:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
190 ezer nettóval jó messzire fognak kerülni a pénzéhes nők. Megnyugodhatsz.
2019. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%

Nettò 192,hàt ennyit egy gyakornok programozò kb visszautasìtana,a szemèt nem rebegteti meg,mert ott is 220e kapnak kb.

Nem magas ez a fizu sőt az èg vilàgon semmire se elèg,nem tudom miből van szèp lakàsod,miből tudsz edzeni(a kaja legalàbb egy 100-as havonta,ruhatàr is egy farmer minimum 35ezer ès akkor örülök,hogy talàltam farmert,ing 20e,pòlò minimum 6e.

Miből viszed el a csajt ide oda?

Milyen èlmènyeitek lesznek?

Wellnesz,utazàs valami?

2019. máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Szánalom a köbön...
2019. máj. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Miből viszed el a csajt ide oda?

Miért kéne valamiből, ott vannak a Budai hegyek, oda elviszem.


Milyen èlmènyeitek lesznek?

Nagyon jó élményeket lehet szerezni pl a Margit szigeten sétálva


Wellnesz,utazàs valami?

Ezeket ki lehet hozni 40 ezerből is wellnesz nem kell.


Ennyi fizetés nagyon szép, volt hogy egy tipikus Gold digger rám nyomult

2019. máj. 3. 08:02
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

"Ennyi fizetés nagyon szép, volt hogy egy tipikus Gold digger rám nyomult"

Megírnád privátban annak a Gold-Diggernek az elérhetőségét?

2019. máj. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%
A képen egy szimpatikus csinos nő van.
2019. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Tök felesleges elméleteket gyártasz. Nem kell bárkihez vonzódnod valami fura taktikából. Ugyanúgy gáz lejjebb adni az igényeket, mint minden bombanőbe belehabarodni. Összekevered a "kémiát" a társkereséssel. Persze kell az is, de mint írták, a képen szereplő nő is lehetne szexis más előadásban, ha az a "zsánered", meg az is igaz, hogy negyven felé mit akarsz, nem marad senki "10/11"-es... Ne kategorizáld a nőket - meg magadat se - és valószínűleg máris vonzóbb leszel, ha nem ennyire felszínesen ítélsz, és nem úgy próbálkozol, hogy ráugrasz minden lehetőségre ismeretlenül, akár "kémiából" :), akár csak mert ha "ló nincs, jó a szamár is". Ettől szerintem minden kicsit is önérzetes nő menekülne, még a csúnyák is.

Ha nem vagy egy sármőr szépfiú hófehér jaguárral, akkor ne úgy akarj ismerkedni. A nők is sokfélék belül is, talán indulj ki abból, ami vonzó lehet az olyan személyiségű nőknek, akiknek nem az kell, amid nincs.... mert ha nincs se pénzed, se külsőd, olyasmikre tudsz "gyúrni", mint pl. műveltség, humor, ész, testi erő, udvariasság/figyelmesség, önzetlenség, közös érdeklődési kör/hobbi, izgalmas vagy pont kiszámítható életcélok vagy akár vallásosság... szóval sikeresség valamiben, amit próbálhatsz kommunikálni, hogy "ez vagyok én, jól érzem magam a bőrömben és nyitott vagyok a világra, szeretnélek téged megismerni", ahelyett, hogy "tudom, hogy ciki, hogy nincs cseretárgyam, de neked jó a tested". :D

2019. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
96%

Én kívánom a linkelt nőt. Nagyon szexi, bájos 40 körüli milf. Buzyk itt egyesek. Hát figyi, a kémia úgy működik, hogy nem feltétlen a szépség számít. Kívántam én már olyan lányt, akinek tasla fulei voltak, kapa fogai, de nagyon elragadott. Keresd meg azt, akivel valamiért egymás zsánerei vagytok.

A fizetésed magyar átlag feletti. Néhány kis buzy programozó ide tévedt és lehurrognak. Nem mindenki budapesti és IT szakember. Teljesen jó ez a lóvé ma Orbánisztánban.

2019. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
"Naponta járok edző terembe, izmom van" Az a baj, hogy nem iktatsz be pihenőnapokat a regenerálódásra. Vagy az, hogy valójában csak összevissza beszélsz, és belülről edzőtermet még nem láttál, csak chipses zacskót.
2019. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Azért lassan 40 évesen nem kéne, hogy gondot okozzon meghívni egy kávéra/fagyira a kiszemeltet. Vagy majd télen, fagyban is viszed sétálni, nehogy véletlenül lehúzzon egy forró itallal a szemét golddigger ribi?
2019. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!