Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a normális negyvene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális negyvenes pasik?

Figyelt kérdés
Hol ismerkednek?
2019. ápr. 26. 18:40
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
75%
Huszon és harmincas nőket keresnek vagy már jó ideje házasságban élnek.
2019. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Akkor egyedül maradok...
2019. ápr. 26. 21:02
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Mit csináltál az elmúlt 10-12 évben?


Akkor megtalálhattál volna egy normális harmincas pasit.

2019. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
84%
Kapcsolatban vannak. Tudod, ők azok, akik neked nem voltak elég izgik, amikor 25 éves voltál. Neked akkor még a rosszfiúk kellettek, akik hosszú távon nem bizonyulnak jó befektetésnek. Akkor ők hoppon maradta. Aztán ők találtak egy normális, nem elszállt nőt, és most te maradtál hoppon. Van ez így. A másik meg, hogy igen, huszonéves csajokkal ismerkednek. Vedd úgy, hogy ez a jóvátétel számukra azért, mert a nők leszarták a fejüket, amikor ők voltak huszonévesek :)
2019. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
70%

24. Kicsit durva voltál. Kíváncsi lennék a te szerelmi életedre, mert ezzel a hozzászólásoddal igen magas lovon ülsz. Te nagyon tudod a tutit XD

Nem tudhatod hogy a kérdező pl. elvált és társat keres, hány éves ?? Lehet a kérdező 30 éves is stb.. úgy utálom az ilyen hozzászólókat, és elég sok van itt ilyen, annyira okosnak hiszik magukat és tökéletesnek, hogy a kérdező csak egy lúzer lehet.

2019. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
69%

Nincs szerelmi életem, és azt gondolom, nem kis részben ez a jelenség az oka. Nem én ülök magas lovon, hanem a csajok. Elveszi az eszüket az ingyen jött népszerűség a közösségi médiából, azt hiszik, ők az élet királynői, versenyez értük úgy a kamasz, mint a 40-es hapsi, mint ahogy látjuk. Nem kell semmiféle defekt manapság ahhoz, hogy huszonéves fiúként egyedül maradj. Elég átlagosnak lenni, az már önmagában kb. láthatatlan a csajok számára. Az ember elég hamar megtanulja, hogy hová sorolják be a csajok, mennyi a piaci értéke. Kapcsolat manapság csak a csajoknak és a nagyon rendben levő, jóképű srácoknak jut. Akinek kicsit is vannak önérzékelési zavarai, az megy a levesbe, le van szarva, hogy emberileg mit hozhatna ki magából egy kapcsolatban. Csak a felszín számít.



A kérdezőre meg lehet, hogy éppen nem igaz, amit írtam, mert az ő párját mondjuk a földönkívüliek rabolták el tőle és ezért maradt egyedül, de tökmindegy, mert ettől még ez egy általános jelenség. Ha rá pont nem is igaz, millió hasonló nőre igen.

2019. ápr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
43%

"Lehet a kérdező 30 éves is stb.. "


Azért általában látjuk, kik teszik fel a "hol vannak a normális pasik" - kérdéseket: azok a válogatós nők, akiket az aktuális top pasijuk otthagyott, és most mindenki hibás, csak ők nem. A valóban normális pasikat ők észre se veszik, mert ők nem elég érdekesek/vonzóak/izgalmasak, stb. Sokan ismerjük ezt a dumát, és ezért nem tudjuk kicsit se sajnálni ezeket a nőket. Aki normálisan kezelné, és nem csalná meg hagyná ott őket, mikor már szerelmesek, az nem elég jó, annál hiányzik a kémia, nem kap esélyt. Oké. Akkor hallgassatok nyugodtan az őskori ösztöneitekre, válasszátok nagyhangú, domináns vezérhímet, az majd biztos bejön. Ja, nem. De legalább nem ti vagytok a hibásak, ugye? :D

2019. ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

24-es, 27-es. Hogy hol voltam 25 évesen? Éppen akkor kezdődött egy hosszú kapcsolatom, azzal aki később a férjem lett, és tizensok évig az is volt napjainkig amig el nem váltunk. (Ennyit a válogatásról) Nagyon a ti kis egysíkú világotokba éltek, ha azt gondoljátok hogy csak az a helyzet létezhet, amit ti elgondoltok.

Előtte is normális hosszú kapcsolataim voltak, és a házasságom is az volt. Ebből gondolom hogy biztos vannak valahol ilyesmi pasik.

Azt meg végképp nem értem hogy én lennék válogatós, sokféle embernek adtam eddig lehetőséget.

Mindegy. Nektek azt üzenem, hogy normálisan álljatok hozzá a nőkhöz, ítélkezés helyett, hátha éppen ő az a ritkaság akit kerestek.

2019. ápr. 27. 01:16
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

28: rengeteg hozzád hasonlóan elvált férfi van a negyvenesek között.


Ha egyet sem találsz normálisnak közülük, akkor felmerül a kérdés, hogy a te válogatási szempontjaid vagy a férfiak e a hibásak.



Tudod, ha 1-2 nem normálist látsz, az egyszerűen pech.


Ha mindig csak ilyenekbe futsz bele, és az összeset annak látod, akkor lehet, hogy a te készülékedben van a hiba

2019. ápr. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

24-es! Van benne igazság, amit írsz, mondom ezt a partvonalról szemlélve a dolgokat (nem vagyok már mai csirke, párkereső korban van a lányom). Anno én jól választottam, a férjem soha nem volt alfahím, viszont élhető és kényelmes életem van egy okos, értelmes, segítőkész férfi mellett, aki a tenyerén hordoz 49 éves koromban is, na erről ennyit, nem ez volt a lényeg.)

A mai lányoknál tényleg azt látom, amit leírsz.

Viszont: akkor lényegében eljött a Te időd, nem? Vagy ha már mások életét megszakérted (ami nem gond), akkor a Te életedben mikor lesz az a pillanat, amikor az alfákkal szemben te találod meg a normális nőt? Mert akkor az idő neked dolgozik, vagy nem értem jól?

2019. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!