Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiút visszatántoríthat-e az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiút visszatántoríthat-e az ismerkedésben a lány végzettsége?

Figyelt kérdés

Adott egy srác,van pár OKJ-s végzettség,egyetemet otthagyta egy év után.Több helyen dolgozott már.A szabadidejében iszik,haverokkal van,stb.

És adott egy lány,aki elég nehéz egyetemre jár.Tanulás most az első neki,kevés szabadidejében sportol,olvas,utazik,ritkán jut el bulizni. Családi háttere is jobb.

Sokszor felhozta már a lánynak a fiú ezt a különbséget,hogy mit szól ehhez a lány. A lányt nem zavarja,de állandóan szóba jön. Minden téren.

Vajon a srácot zavarja a különbség?Fél attól,hogy e miatt a lány visszautasítaná?


2019. ápr. 26. 16:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igazad van. Az én stílusom nem olyan alpári,mint a tiéd és nem kötök bele minden egyes,apró hibába:D Amúgy felvilágosítanálak,hogy nincs is beadandó az orvosi egyetemen. Hát ha nem akarod,akkor ne hidd el,hogy odajárok.:D

Sajnos lehet,hogy pár év múlva összefutunk,mert én azon kevés hallgatók közé tartozom,aki még annak ellenére is itt szeretne maradni,hogy ilyen az átlag magyar mentalitás.

Valószínűleg neked komplexusaid vannak a diplomásokkal szemben. Vagy téged is elutasítottak már e miatt. Nem tudom,de ezért kötsz bele mindenbe.

2019. ápr. 27. 06:09
 12/16 anonim ***** válasza:
Köszi, de kettő is van. Írni meg tanulj meg, mert ez így nagyon kiábrándító. Az én szintemet nem ütöd meg.
2019. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

És milyen diplomák?:D

Bocsáss meg,de nem is a te szintedet akarom megütni,nyilván a kérdésemből rájöhettél volna erre.

Nincsenek érveid,amikkel alá tudnád támasztani az állításaidat. Nem javítasz,hanem arrogáns stílusban kijelentesz dolgokat.

Ha már ennyire zavar téged az írásom,akkor kérlek pontokban szedve írd le a hibáimat!

2019. ápr. 27. 08:38
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Orvosnak készülsz. Így már érthető az írás stílusa...
2019. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem szedem. Hasonlítsd össze az enyémet és a tiéd. Én is mobilról írok. Ha még ez sem megy...
2019. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Milyen stílus?

Volt egy kérdésem,értelmes választ nem kaptam,csak megy a másikba való belekötés...

2019. máj. 2. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!