Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiút visszatántoríthat-e az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiút visszatántoríthat-e az ismerkedésben a lány végzettsége?

Figyelt kérdés

Adott egy srác,van pár OKJ-s végzettség,egyetemet otthagyta egy év után.Több helyen dolgozott már.A szabadidejében iszik,haverokkal van,stb.

És adott egy lány,aki elég nehéz egyetemre jár.Tanulás most az első neki,kevés szabadidejében sportol,olvas,utazik,ritkán jut el bulizni. Családi háttere is jobb.

Sokszor felhozta már a lánynak a fiú ezt a különbséget,hogy mit szól ehhez a lány. A lányt nem zavarja,de állandóan szóba jön. Minden téren.

Vajon a srácot zavarja a különbség?Fél attól,hogy e miatt a lány visszautasítaná?


2019. ápr. 26. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


Sok pasi nem bírja ha egy lánynak jobb végzettsége van, mint neki. És sok srácnak fontos a diplomás barátnő.

Viszont a FÉRFI, az pont lex@rja ezt.

2019. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

"szabadidejében iszik"

Szerintem it ez a legnagyobb probléma, hosszútávon mindenképp...

2019. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Szerinte vonzó amúgy,hogy ilyen céltudatos,határozott és kitartó vagyok,de még is úgy érzem,hogy zavarja,hogy van egy jövőképem.(szeretek előre tervezni)

Az exemmel egy karra jártunk,falra másztam attól,hogy úgy ítélte meg az embereket,hogy mit tanulnak,milyen végzettségük van,stb.

2019. ápr. 26. 16:58
 4/16 A kérdező kommentje:

Elég sok fiú ismerősöm van,ők is eljárnak bulizni,inni,haverokkal lógni. Erre értettem,hogy iszik.

Persze van hobbija,ami a sport.(úszás,kondi),meg csinál mást is,csak lényegesen több a szabadideje,amikor simán el tud menni inni.

2019. ápr. 26. 17:01
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
És ezen az állítólagos nehéz egyetemen nem tanítottak meg helyesen írni?? Meg fogalmazni? Mi a fenének egyesszám harmadik személyben tetted fel a kérdést, ha te vagy az a baromi okos spiné?? Egy szakmunkás hozzád képest észkombájn. De többre is becsülöm őket az ilyen "nehéz egyetemet" végzett senkiknél.
2019. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Komplexusosokat igen, aki nem az, és ismeri a magyar felsőoktatás színvonalát, azt nem.
2019. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Először is köszönöm szépen az "értelmes és hasznos" hozzászólásodat. Nagyon sokat tanultam belőle.

Mivel telefonról írok és sietve,ezért a vétett hibákért elnézésedet kérem.

Továbbá nem tudom mi a problémád a megfogalmazásommal. Igen,3.személyben írtam,ezt jól állítottad. De kérlek fejtsed már ki,hogy miért baj ez? Mit változtat ez?

És nem tudom,hogy honnét szűrted azt le,hogy nekem problémám lenne egy szakmunkással. Pont,hogy a kérdés egy fordított dologról szól.

Hogy kielégítsem határtalan tudásvágyadat a tanulmányaimmal kapcsolatban:általános orvosnak készülök. Ha esetleg ezt nem hinnéd el,akkor írj rám priviben és akkor tudok küldeni ezt igazoló dokumentumokat.:)

2019. ápr. 26. 17:48
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek szól a válaszom
2019. ápr. 26. 17:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint az sem zavarna, ha a nőnek tíz doktorija van és ötven ponttal magasabb az iq-ja az enyémnél.
2019. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Telefonról írok hibátlanul és ha így adod be a beadandókat is, akkor baj van. Ha pedig nem látod a különbséget az én írásom és a tiéd között, ha még erre sem vagy képes, akkor ne nyúlj emberhez.

"Igazoló dokumentumot" meg én is tudok csinálni, ezért nehogy fáradj.

2019. ápr. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!