Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokkal több férfi akar ismerkedni mindenhol mint nő? Valóban ilyen nagy férfitöbblet lenne?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen férfiként nagyon nehéz ismerkedni nőkkel, mert iszonyúan sok férfi akar velük ismerkedni és egész egyszerűen még azt is nehéz elérni, hogy válaszoljanak. Persze én ezt megértem, ha nekem is 50-100 nő irkálna, zaklatna minden felületen ismerkedés céljából, én se tudnék válaszolni mindenkinek. Muszáj lenne szelektálni közülük.

Az internetes társkeresőkön tízszer annyi férfi van, mindegyiken. Tudom-tudom erre sokan azzal jönnek, hogy de azoknak nagy része selejt, de akkor is. Tény, hogy egy nagyságrenddel többen vannak. Akkor mi jöhet még szóba? Szórakozóhely, ott is sokkal-sokkal több a férfi, ráadásul ott nem is minden lány akar ismerkedni, viszont minden férfi igen. Egy éjszaka alatt egy nő egy szórakozóhelyen is 20-30 közeledést kap, ha nem többet. Sokszor még ő van felháborodva, hogy nyomulnak, zaklatják a pasik. Utcán leszólogatni idegen lányokat az zaklatásnak minősül. A legtöbb munkahelyen is sokkal több a férfi, és a legtöbb nő foglalt is. Már a salsa tánc oktatásokra is több férfi jár, remélve hogy ott tud lányokkal ismerkedni. Tehát borzalmas a helyzet.

Egy férfi ugye nem nagyon válogathat a nők közül, aki jut neki azt el kell fogadnia legtöbbször, és még örülnie is kell, hogy jutott neki barátnő. Míg a nők azok rengeteg szűrőt használhatnak ami alapján szortírozzák a férfiakat. Külső, magasság, pénz, vagyon, test, stílus, társadalmi státusz, szociális készségek stb. Míg fordított esetben, egy férfinak szinte semmi elvárása nem lehet. Tehát ilyen szóba sem jöhet pl. hogy csak diplomás nő kell, vagy legyen lakása vagy éppen milyen magas legyen. Még az sem lehet kifogás, ha lelki sérült a nő. A férfiak legtöbbjének bármit el kell fogadni, amit dob a gép.

Minderre a hosszú negatív listára, erre a tényszerű helyzetre magyarázat lehet a férfitöbblet?


2019. ápr. 20. 02:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
47%

#20 Látom, hogy a szövegértelmezéssel nem állsz jól. Én nem szólom le azokat a nőket, akiknek csak szex kell.


Még egyszer leírom: akikre én gondolok, azok azok a férfiak, akik reménytelen helyzetben vannak, és már nagyon régóta felnőttek. Ha nem jut nekik semmi, akkor szerinted haljanak meg szűzen? Ez most komolyan honnan jön neked, hogy "a férfiaknak csak lyuk kell"? Miféle durva általánosítás ez, hallottál már te olyanról, hogy kényszerhelyzet? Lehet, hogy egyeseknek tényleg csak az kell, de azok találnak is maguknak nőt erre a célra.

2019. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"feküdjön engedelmesen, és hagyja magát használni"


Meg is kapják érte a jutalmakat busásan. De látom, élek a gyanúperrel, hogy te valami elborult feminista lehetsz.

2019. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Internet többlet van inkább meg ego , amióta a közösségi oldalakon próbálják az agyon szerkesztett képeiket a nők a valóságos önmagukként elhitetni , addig a férfiak nagy része el is hiszi . Manapság már egy átlagos nő is topp modellnek hiszi magát a fals média hatására.
2019. ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
62%
Inkább ti akartok top modellt átlagos nő helyett, csak sajna nem kelletek nekik. Nagy különbség.
2019. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
62%

"Egy férfi ugye nem nagyon válogathat a nők közül, aki jut neki azt el kell fogadnia legtöbbször"


ÉN 8 nőnek mondtam eddig nemet mert nem ütötték meg az általam elvárt szintet.

Azért mert van egy bizonyos réteg aki ide feljár sírni napjába 100X attól még nincs semmilyen többlet.


Arról van csak szó hogy van egy 2-3% szerencsétlen ember aki valamiért pont itt sírja ki magát.

Ez számokban kb 270 ezer ember MO lakossága több mint 9 Millió.

Ennyi.

2019. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
61%

Tegyük bele a képletbe azt is, hogy az online térben nincs semmilyen elköteleződési kényszer, még csak találkozni sem muszáj! Én elég sokáig voltam társkeresőn ahhoz, hogy ki merjem jelenteni, az online ismerkedő férfiak elég jelentős része kizárólag virtuális örömökre vágyik (legyen az szexuális, vagy intellektuális élmény).

Nem egy olyan online ismerkedési szituációm volt, amiből végül nem lett személyes találkozó, pedig úgy indult a dolog... mert kiderült, hogy a pasi még nem lépett ki az előző kapcsolatából, igazából csak felejtésképpen ismerkedett, vagy amúgy házas, csak ezt elfelejtette megemlíteni... De olyan is volt, több is, akikről nem derült ki, hogy miért nem lépnek ki a virtuális térből. Számomra a csúcs az volt, mikor kb. egy héten keresztül ismerkedtem egy pasival, már én vetettem fel, hogy ideje lenne találkozni, mire közölte, hogy ő minden este fáradt, inkább szexcseteljünk...

Arról nem beszélve, hogy hiába van több férfi, azért ők is hajlamosak több vasat tartani a tűzbe... és nem csak szexkapcsolatra. Nem egy online megismert pasi lett ismerősöm FB-on, volt lehetőségem később is figyelemmel kísérni a sorsukat. És mindnek lett időközben (tartós) kapcsolata. Pont ma láttam egyiküket, akivel még évekkel ezelőtt ismerkedtem, elfelejtettem törölni (nem sok vizet zavar), már gyereke is született az új kapcsolatban, vele pózolt egy képen.

Akikkel én ismerkedtem, ők válogattak. Ez nem gond, én el is várom, én sem szeretnék úgy kapcsolatot senkivel, hogy "mindegy, csak nő legyen".

2019. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ez mindkét oldalra igaz. Nem mintha a nők jelentős része többre vágyna virtuális elményeknél.
2019. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
élményeknél
2019. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!