Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokkal több férfi akar ismerkedni mindenhol mint nő? Valóban ilyen nagy férfitöbblet lenne?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen férfiként nagyon nehéz ismerkedni nőkkel, mert iszonyúan sok férfi akar velük ismerkedni és egész egyszerűen még azt is nehéz elérni, hogy válaszoljanak. Persze én ezt megértem, ha nekem is 50-100 nő irkálna, zaklatna minden felületen ismerkedés céljából, én se tudnék válaszolni mindenkinek. Muszáj lenne szelektálni közülük.

Az internetes társkeresőkön tízszer annyi férfi van, mindegyiken. Tudom-tudom erre sokan azzal jönnek, hogy de azoknak nagy része selejt, de akkor is. Tény, hogy egy nagyságrenddel többen vannak. Akkor mi jöhet még szóba? Szórakozóhely, ott is sokkal-sokkal több a férfi, ráadásul ott nem is minden lány akar ismerkedni, viszont minden férfi igen. Egy éjszaka alatt egy nő egy szórakozóhelyen is 20-30 közeledést kap, ha nem többet. Sokszor még ő van felháborodva, hogy nyomulnak, zaklatják a pasik. Utcán leszólogatni idegen lányokat az zaklatásnak minősül. A legtöbb munkahelyen is sokkal több a férfi, és a legtöbb nő foglalt is. Már a salsa tánc oktatásokra is több férfi jár, remélve hogy ott tud lányokkal ismerkedni. Tehát borzalmas a helyzet.

Egy férfi ugye nem nagyon válogathat a nők közül, aki jut neki azt el kell fogadnia legtöbbször, és még örülnie is kell, hogy jutott neki barátnő. Míg a nők azok rengeteg szűrőt használhatnak ami alapján szortírozzák a férfiakat. Külső, magasság, pénz, vagyon, test, stílus, társadalmi státusz, szociális készségek stb. Míg fordított esetben, egy férfinak szinte semmi elvárása nem lehet. Tehát ilyen szóba sem jöhet pl. hogy csak diplomás nő kell, vagy legyen lakása vagy éppen milyen magas legyen. Még az sem lehet kifogás, ha lelki sérült a nő. A férfiak legtöbbjének bármit el kell fogadni, amit dob a gép.

Minderre a hosszú negatív listára, erre a tényszerű helyzetre magyarázat lehet a férfitöbblet?


2019. ápr. 20. 02:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
De ez mégis mitől van, hogy sokkal több férfi akar ismerkedni? Társadalmi elvárás vagy pusztán az erősebb nemi ösztön miatt?
2019. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
4-es, legalább gondolt rád ennyi idő után is. Azt nem kérdezted meg tőle, hogy mit csinált eddig?
2019. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
23%
9-es, ez amit felvázoltál, tökéletes keresztmetszete a sajnálatos valóságnak. Ebből az következik, hogy ahhoz, hogy normális esélye legyen a férfiaknak is, kb. 100 nőt és tíz férfit kéne kitenni a szigeten.
2019. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
64%

A kérdés alatt leírtakhoz még hozzá kell számítani a gátlásos férfiakat, és az esély kb. 0% azoknak, akik ilyenek.


És még így is, ebben az áldatlan helyzetben némelyik nő leszólni merészeli azokat a férfiakat, akik reménytelenségük sötétjében prostituálthoz mennek, hogy legalább a testi élményt megtapasztalják.

Ez olyan aljasság, mintha egy majd szomjan haló ember meginná a meleg vizet, mert nem lenne más, és közben más meg szóvá tenné, hogy miért ezt itta meg, hiszen van valahol pár ezer kilométerre hideg víz is meg gyümölcslé, esetleg sör.

2019. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

#14 a prosti az csak tetézi a problémát.

A te hasonlatodban énem a melegvízhez, hanem a sós vízhez hasonlítanám: megiszod, mert szomjas vagy, de csak még szomjasabb leszel tőle.

2019. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
15-ös, igen ez nagyon igaz lehet! Furcsa helyzet ez, ezek szerint lehet, hogy nem is olyan nagy baj, hogy nem merem felhívni őket. Mert én ettől a "sós víz effektustól" is félek az alapvető gátlás mellett.
2019. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Igazából ezt a vízhasonlatot azokra a férfiakra értettem, akik végül elmentek hozzájuk.
2019. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
62%

A 4-es kommentelőhöz hasonlóan rám is írkalnak évek elteltével, hogy akkor megszakadt az ismerkedés (jellemzően ő tűnt el a beszélgetésből), és most szeretné folytatni. Egyáltalán nem vehető komoly érdeklődőnek, aki évekig leszrt, most meg hirtelen meglátott és rám írt, mert épp unatkozik vagy nem akadt jobb.



Kérdésre válaszolva, nézd meg hány nős, foglalt férfi van fent ezeken, meg a szinglik közül is hány hajt csak szexre. Csomónak több profilja is van, és egy alkalmazás segítségével húzzák jobbra vagy balra a nőket. Mivel nekik mindegy már, csak luk legyen. Aztán hogy mit puncsolnak össze a fullos nőknek, akik szóba se állnak velük, azt max hallom vagy itt lehet olvasni a nyavalygast.

2019. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

#7: olvasd el itt a #11-et


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Hiaba csinalod meg az eletedet nem biztos hogy lesz nod...

2019. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
61%

#14:

Ti meg merészelitek leszólni azt a nőt, aki csak dugni jár össze pasikkal. Mi velük a baj? Az, hogy ingyen van?


A prostizással pont az a baj, hogy rávilágít, hogy mire van szükségetek: lyuk. Semmi érzelem, semmi kölcsönös vágy, csak annyit akartok, hogy feküdjön engedelmesen, és hagyja magát használni.

Aztán megy a sírás, hogy ezt ingyen mi nők mé' nem akarjuk vállalni?

2019. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!