Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csöndes fajta fiú vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csöndes fajta fiú vagyok akkor jobb hz csöndes barátnőt választok vagy inkább olyat aki nagyon sokat beszél es beszél helyettem is :D?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehetsz olyan csendes, ha még válogatni is tudsz.
2019. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Annak, hogy valaki csöndes ezeregy fajta oka lehet, ahogyan a bőbeszédűságnek is.

A csöndesség eredhet önbizalomhiányból vagy nárcisztikus önféltésből esetleg túlzott magabiztosságból is. Pont úgy mint a bőbeszédűség is, lehet, hogy a rendkívül alacsony önbizalom kompenzálásaként jelenik meg, de lehet, hogy a szeretet és figyeleméhség egyik manifesztációja stb.

Szóval egy látszólagos viselkedési forma mögött ezerféle ok állhat. Ha ismerjük ezeket az okokat, akkor más sokkal átfogóbb képet kaphatunk a páciens személyiségéről.


A kérdésre válaszolva pedig, szerintem ettől nem függ olyan sok minden egy jó kapcsolatban.

2019. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Csöndes fiúként nem nagyon fogsz találni semmilyet.
2019. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De már találtam többet is csak nemtudom kot válasszak:/és elég csöndes vagyok csak szerintem egész jol nézek ki(nem egoistaságbol)
2019. ápr. 19. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
ez csak rajtad múlik, kivel érzed jobban magad?
2019. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy kit választasz, majd utólag dől el, hogy jutsz-e valamire a kapcsolatban hosszútávon.


Sokféle bonyolult szempont alapján dől el, hogy két embernek lehet-e komolyabban jövője, nem csak ennyi, hogy csendes-e vagy sem. Ennyi infó alapján nem igazán lehet meghatározni.

2019. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csöndes fiúként te nem nagyon választasz... örülsz ha téged választanak.
2019. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3


Ez nem feltétlenül van így.

Csak azért hiszik így sokan, mert a legtöbb csendes fiú az önbizalomhiánya miatt csendes. De vannak olyan férfiak, akiknek a csendessége és visszahúzódósága, nem az önbizalomhiényból ered, hanem a magabiztosságból és határozottságból (pl Hannibal Lecter is csendes volt, de ő sem félelemből volt csendes, vagy mondjuk ott van Walter White - ők azok a karakterek akik csendesek voltak, de magabiztosak). Amennyiben a csendesség egy férfi esetében nem félelemből, hanem magabiztosságból ered, akkor a nők szemében szexi lesz, lásd pl Christian Gray esetét is, aki csendes „misztikus” volt és mégis bestseller lett a nők szemében.

2019. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!