Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a buta lányok nem jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a buta lányok nem jönnek össze csóró pasival, az okos lányok meg nem jönnek össze csúnya pasassal akkor én két szék közé estem?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 18. 02:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%

Ha tudnàl csajozni, akkor nem gondolkodnàl ilyen fassàgokon, hogy ki kivel jön össze, csak dugnád a nőket.


Azért estél oda, ahovà, mert nem tudsz csajozni. A többi már csak nese habban. Én ezt a buta-okoslànyos dolgot nem is vàgom, eszembe sem jutott ilyen, amikor legutóbb dugtam a nőmet, hogy ő kivel jönne/nem jönne össze.


Jaj GYIK-es pasik!


Nagyon-nagyon naivak vagytok!

2019. ápr. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen. Nem tudok csajozni, mert csunya vagyok így esélyem sem volt elsajátítani. Max nevettek egyet a poénjaimon de amúgy bottal se nyúlnának hozzám. Gondolom neked távolról sincs ilyen problémád ezért osztod a sületlenségeidet.
2019. ápr. 18. 05:22
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Csúnya vagy te egy fràszt. Làttàl te màr csúnya embert? Na, ha mondjuk Quasimodo vagy, akkor megértem, hogy nem kellesz a nőknek, de akkor az emberek alapból tarthatnak tőled, nem csak a fiatal csajok.


Max egy teljesen àtlagos kinézetű pasi lehetsz, és mivel nem vagy egy Brad Pitt, ezért làtod magad csúnyànak. Àtlagos külsővel pedig màr lehet csajozni, ha valakinek van önbizalma


Ajjjaj, GYIK-es pasik! De butàk vagytok

2019. ápr. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az okos lányok végképp nem jönnek össze csóró pasival, sőt leginkább ők nem :D Bár attól függ, mit értünk okos alatt, “az osztály stréberét”, vagy egy olyan lányt, aki az élethez okos.
2019. ápr. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Gyúrj és szerezz pénzt. Ha látod a hiányosságaid, akkor már tudsz miből építkezni.


51%-os: Azon kívül, hogy a kérdéseid végére odaírod, hogy így-úgy gyk-s pasik, valami tartalmat is erőltethetnél az írásodba.

2019. ápr. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez a helyzet. Ha se jóképű, se gazdag nem vagy, akkor nincs esélyed a nőknél.
2019. ápr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

" Àtlagos külsővel pedig màr lehet csajozni "


A szele-hossza egy, 5 gyerekes 45 eves ciganyasszonyoknal jo lehetsz, ami sovany vigasz....

2019. ápr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Miféle tartalmat? Aki ennyiből nem érti meg mi a helyzet az nő nélkül marad, és ez így van rendben.


Most minek egy olyan embernek nő, aki annykra torzul làtja a vilàgot, hogy szerinte csak a legjobb pasiknak lehet baràrnőj? Allan-Barbara Pease is càfolka ezt.


Szóval azt mondom, az ilyen személyiségzavaros emberek jogosan vannak csaj nélkül. Nem nőttek fel csajokhoz

2019. ápr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

7-es:


Baromsàgot mondtàl, egy àtlag pasinak is lehet csinosabb baràtnője.


De felesleges erről beszélni. Ennyire torz làókörű, személyiségzavaros embereket még soha nem is làttam. Durva, ami itt van GYIK-en.


Nem csodàlkozom, hogy évek óta itt poshadtok. De jobb így, mert nektek nem való nő, talàn még prosti sem.

2019. ápr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utánna néztem ennek a pasanak akit írtál. Na ha ő csunya szerinted akkor én...
2019. ápr. 18. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!