Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressek társat magamnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek társat magamnak? (Gyerekes anyuka vagyok. )

Figyelt kérdés

Vannak gyerekeim es babat várok. Elhagyott egy nőért a párom. Fogalmam sincs mit tehetnék. Csak 22 éves vagyok, nem gondoltam volna, hogy minden ilyen kicseszettül alakul. Kérlek ne kritizaljatok és ne osszatok ki ismeretlenül.

A párom nem fog visszajönni hozzám, a kapcsolatunkat próbáltuk megmenteni, de nem sikerült.

Én viszont nem szeretnék 40 éves koromig egyedülálló és csak szexre jó "gyerekes anyukával ne kezdj" megbélyegzett nő lenni.

Hol ismerkedjek? Hogyan? Van bárhol is legalább egy minimális esélyem? A gyerekeimnek is apa kellene, aki nap, mint nap velük van és a megszületendőnek is. A saját édesapjukat tudom nem pótolhatja senki és nem is kell, de kell egy férfi is az egészséges családképhez.


2019. ápr. 17. 23:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Sajnos a kerdes nem kamu.

Koszonok minden valaszt, a rosszindulatot nem ertem, a tobbit velemenykent igen.

Akik irtak privit azoknak fogok valaszolni!

2019. ápr. 19. 16:40
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

A rosszindulatod azért kapod, mert teljesen el fogod cseszni a gyerekeid életét!

Ellesz, mint egy tenyészkanca, olyan kapcsolatba, ami valószínű, már jóideje recsegett-ropogott. Ne mondd, hogy a nőt, akiért elhagyott a párod, egy hete ismerte meg és előtte rózsaszín cukormáz volt az életetek!

Most pedig, a szakítást ki sem heverve, terhesen már azon jár az agyad, hogy egy új férfit hozz a gyerekeid nyakára. Miért?

Tényleg ennyire viszket, vagy nem tudsz egyedül megélni?

Az anyám is ilyen volt, apám világosan megmondta neki, nem kell gyerek, ő mlgis fölcsináltatta magát vele, aztán oersze egyedül maradt. Utána meg az anyagi gondjainkat (meg gondolom, a szexuális vágyait) megoldandó, állandóan idióta bakfaxokat hozott a nyakamra, nyilván a selejtből válogatva, akik más gyerekével elfogadták.

21 évesen leléptem, és évente 3-szor, ha beszélünk telefonon. Remélem, a te kapcsolatod a gyerekeiddel jobban alakul majd, szerintem most inkább rájuk koncentrálj, mint az ismerkedésen agyalj!

2019. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Ritka nagy paraszt vagy, amikor a kérdező a légynek nem ártott, és az írásából érződik hogy nagyon aranyos lány lehet, ne baztasd már szegényt
2019. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire aranyos, de nem lennék a gyerekei helyében. Régi, gyrekkori sebeket tépett fel bennem az írása, ezért nem tudom szó nélkül hagyni.
2019. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
54 %-os. Te vagy a nagyedeik válaszoló is lefogadom. Szánalmas vagy, hogy egy kósza szex reményében véded őt.
2019. ápr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!