Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nagyon gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon gyerekes testem van?

Figyelt kérdés

Lassan 22 éves leszek, de eléggé előnytelen a testem. Az a gondom, hogy én mindig is vékony testalkatú voltam, már egy jó ideje erősítek, ami valamennyire látszik, de mégis vékony vagyok. Olyan gyerekes alkatom van, alig van rajtam szőr, amit mondjuk nem is bánok, de a nőknek gondom tetszik az.

Eddig sosem volt barátnőm, gondolom ez is közre játszik, hogy ilyen alkatom van.

190 cm vagyok, és kb 70 kiló.

Van olyan nő akinek ez bejön? Szerintem az arcom is pár évvel fiatalabbnak tűnik.


2019. márc. 15. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Igyal sort, attol elhizol, es a sok pia oregit is:)


Najo ez vicc volt. Gyurjal jo az. Plusz igyis ugyis megoregszel, ha kell, ha nem, azt akkor szorod is tobb lesz, es ferfiasabb is leszel.

2019. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha valakinek nem megy, nem ragadnak rá a kg-ok, és az izmok sem, és totál kezdő...


Kérdezzen meg egy normális edzőt, normális edzőteremben van normális edző is.

2019. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked az egyetlen lehetőséged a gyúrás. Nekem nőként ugyanez volt a bajom, túl vékony voltam. Hiába ettem sokat, nem híztam semmit, egyedül az edzés hatására tudok “hízni”, pontosabban izmosodni. De ehhez sok húst, proteinshake-t, tojást és ilyesmiket is kell enni, mert a gyúrás semmit nem ér a megfelelő kalória és fehérjebevitel nélkül! Hidd el, pár hónap alatt már látványos lesz az eredmény.
2019. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress rá A sárga kapszula pdf-re, bármilyen keresővel megtalálod, és ingyen le tudod tölteni. Na, abban benne van a megoldás a problémádra.
2019. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Arcra meg próbálkozz ilyesmikkel:


[link]

2019. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!