Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressek társat magamnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek társat magamnak? (Gyerekes anyuka vagyok. )

Figyelt kérdés

Vannak gyerekeim es babat várok. Elhagyott egy nőért a párom. Fogalmam sincs mit tehetnék. Csak 22 éves vagyok, nem gondoltam volna, hogy minden ilyen kicseszettül alakul. Kérlek ne kritizaljatok és ne osszatok ki ismeretlenül.

A párom nem fog visszajönni hozzám, a kapcsolatunkat próbáltuk megmenteni, de nem sikerült.

Én viszont nem szeretnék 40 éves koromig egyedülálló és csak szexre jó "gyerekes anyukával ne kezdj" megbélyegzett nő lenni.

Hol ismerkedjek? Hogyan? Van bárhol is legalább egy minimális esélyem? A gyerekeimnek is apa kellene, aki nap, mint nap velük van és a megszületendőnek is. A saját édesapjukat tudom nem pótolhatja senki és nem is kell, de kell egy férfi is az egészséges családképhez.


2019. ápr. 17. 23:33
1 2
 1/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
76%
22 éves, két gyereke van és várandós. Hú, várjál, bevállallak, minden vágyam egy háromgyerekes huszonévessel szenvedni. Ja, nem.
2019. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Én egyébként kajak nem vágom, hogy ennyi idősen ennyit hogyan meg miért... remélem ikrek... babát nem lenne jobb talán elvetetni? Ha még nem késő... Egyébként ennyi gyerekkel majd talán 5 év múlva számíts bármire, hogy összejön, vagy így ilyen 35 körüli korosztálynál talán... mondjuk ott a szingliknek pont nincs is még gyerekük szóval lehet még idősebb... x) passz...

Jó barátom ismerkedik most olyannal, akinek 2 éves gyermeke van és veled egyidős, de az egy gyerek és szétmentek... és ilyet én is simán bevállalnék...

Amúgy meg ha szép vagy akkor sima ügy még így is, az a csaj is olyan haveromnál, hogy wow...

2019. ápr. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy le leszek pontozva, de:

- minek vállal 20-22 évesen valaki gyereket (tételezzük fel, hogy nem idén született a másik kettő)? Amíg nem lesz olyan alapja a kapcsolatnak, hogy megbízzatok 100% ban egymásban... Minek olyan sűrgős egy-néhány embernél ez a gyerek dolog...? Értem én, hogy vannak olyan szegényebb rétegek, ahol minél előbb fel akarják a gyerekek után járó segélyt venni, de azért nem csak ott fordul elő...

Egyébként a kérdésre válaszolva legyél NAGYON nyitott, és kedves, és ha nem vagy egy nagy bányarém, vagy nagyon taszító személyiséggel megáldva, akkor valószínűleg találsz "apát" a gyerekeidnek.

2019. ápr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Ne bantsátok szegényt, eléggé megszivta így is. Szerintem nagyon aranyos lehetsz, es tuti megtalálod az igazit, ha gondolod írj ;)

24F

2019. ápr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Azt nem értem, amikor a babát csináltátok, aki a hasadban nő, nem voltak még jelei, hogy gond van a kapcsolattal? Nem azt kellett volna helyrehozni, mielőtt újabb gyereket vállaltok?

Most meg terhesen az a legnagyobb gondod, hogy kivel dugasd magad? Eszem megáll.

Vagy lehet, egy fejőstehén kéne, mert apuka baxik fizetni a kölykei után a családi pótlékból meg nehéz tartani a három gyereket?

Ha nem amortizáltak le nagyon a szülések, keresgélj a 40-es korosztályban, ők tolerálni fogják a gyerekeidet a fiatal testedért és az anyagi eszközeik is többnyire nekik vannak meg ekkora családhoz.

2019. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
"A gyerekeimnek is apa kellene, aki nap, mint nap velük van és a megszületendőnek is." Neked pótapa kell. Innentől fogva kalap-kabát.
2019. ápr. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
"A saját édesapjukat tudom nem pótolhatja senki és nem is kell, de kell egy férfi is az egészséges családképhez." Az ilyen kijelentések után nem is érdemelsz jobbat az apjuknál.
2019. ápr. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Rossz hírem van kérdező..."közkincs" leszel jó sokáig, ha nem örökre.

32/f

2019. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Kamu kérdés !


Ha meg nem akkor rossz hírem van ! Ha csak nem vagy model alkatú akkor nem fogsz találni belekot aki eltart amíg te otthon fekszel a kicsikkel.

2019. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hol hibázzák el a gyerekes anyukák az ismerkedést?


1. Nem társat, hanem pótapát keresnek. Nem mondom, hogy lehetetlen lenne olyan pasit találni, aki erre vágyik, de a férfiaknak jó, ha az 1%-a ilyen. A legtöbb férfi társat keres, nem pedig valakit, akinek a magán bébiszittere lehet.


2. Természetes dolog, hogy egy anyának a gyermeke a legfontosabb. Rég rossz lenne, ha másként lenne. De azért a pasi túloldalára sem kell átesni, hogy onnantól kezdve minden és mindenki csak jelentéktelen mellékszereplő. Valljuk be, erre egyetlen ép pasi sem vágyik. Amikor lépten-nyomon azt érzi, hogy ő csak egy esetleges mellékszereplő, akkor nem csoda, ha inkább olyan nőt választ, aki mellett főszereplő lehet.


3. Természetesen legyenek mindenkinek elvárásai, és senki ne álljon össze válogatás nélkül mindenféle alakkal. De a tapaszalatom az, hogy a gyerekes anyukák sokszor hajlamosak a kényeskedést túltolni. Soha nem tartottam akadálynak, ha valakinek gyereke van, de akárhányszor ilyen hölggyel hozott össze a sors, nekik még egy tökéletes görög isten is kevés lett volna. (Aztán meg összejöttek valami alpári bunkóval, pár d*gás erejéig.) Nem, nem azt mondom, hogy Te is ilyen vagy, és azt sem állítom, hogy a többség ilyen lenne, de akikkel én találkoztam, azokra ez sajnos igaz volt. Mindenben csak azt nézték, hogy hol tudnának kifogást találni, sokszor már egészen nevetséges szintet megütve. Ilyenkor merül fel a férfiemberben, hogy minek szenvedjen ennyit, amikor tizedennyiért össze tud jönni egy egyedülálló nővel?

2019. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!