Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó anyagi és szülői háttérrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó anyagi és szülői háttérrel rendelkezőek hamarabb találnak barátnőt?

Figyelt kérdés

Környezetemben csak azt látom aki jó módban él nézzen ki bárhogy, mindig más nőt qrogat a Tinderről. És folyton más barátnői vannak.


Nekem meg akinek kéne 10+10 milla rendbehozni két házat ne úgy nézzen ki mint egy putri, annak meg egy nő se akad a farkára, mert csóró.


Ha van itt aki megcáfolja ezt az ne tartsa magában.



2019. ápr. 13. 18:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem akarjátok, hogy a külsőtök bármit is nyomjon a latba, ha a nők vonzalmáról van szó. (rendszeresek itt a "miért csak a vonzó férfiakhoz vonzódnak a nőőőők????" kérdések. szánalmas)

Nem akarjátok, hogy az életszínvonalotok számítson.

Nem akarjátok, hogy az iskolázottságotok számítson.

Még azt sem akarjátok, hogy a hogy a szabadidős elfoglaltágaitok (a lakásban való tespedés, azoknak a leszólása, akik szeretnek kirándulni/nyaralni/kimozdulni) számítsanak.

Ehelyett azt akarjátok, hogy kizárólag a személyiségetek számítson, miközben az ilyen férfiak, akik úgy hisztiznek és követelőznek, ha nőkről van szó, mint egy óvodás a bolt csoki részlegén, akármilyen szarul teljesítenek az életetük bármely más pontján, a személyiségük automatikusan rosszabb lesz minden más mélypontuknál. Lehetsz akármilyen ronda, csóró, iskolázatlan és unalmas, ha így álsz a társkereséshez és a nőkhöz, a személyiséged a legrosszabb tulajdonságod.


"Ha van itt aki megcáfolja ezt az ne tartsa magában."

Eszemet sem tudom, hogy mikor vártam el bármimkor valaki mástól ilyen gőgösen olyasmit, amitől nem függ az életem.

A párkapcsolat extra. Nem jár neked nő, így ez a fajta sértettség sem jogos. És mivel a párkapcsolat extra, ezért BÁRMILYEN elvárás a másik felé fair. Jó lenne ha a hozzád hasonló férfiak kihúznák a fejüket a saját seggükből legalább annyi időre, míg ezt tudatosítjátok magatokban.


Nyilván könnyebben megy valakinek a társkeresés, ha valamiben kiemelkedik. Miért kell ezt egyáltalán kibetűzni? Egy látványosan szép nőt nyilván ezerszer többen ugrálják körül, mint az átlag nőket, meg a rondábbakat, de mégsem látod a napi szintű hisztit női oldalról emiatt. Miért nem tudjátok elfogadni, hogy minél több mindent tudtok felmutatni, annál kelendőbbek lesztek? Miért kell ezen megsértődni?


Ha nehezen megy a társkeresés, akkor ez van. Tudom, hogy jó lenne könnyen hozzájutni a szexhez, de törődj bele, hogy ez nem jön össze neked, hiszen a kapcsolat és a szex nem jár alanyi jogon.

2019. ápr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

" minél több mindent tudtok felmutatni, annál kelendőbbek lesztek "


Aham, értem szóval, akkor a pénz az értékrended és legyen jó kocsi meg ház, mellesleg legyenek gazdag haverok,barátok és a környék is jó legyen. Felújított házak cigómentes övezet.



A srácnak egyébként megint más nője van... Szégyen

2019. ápr. 14. 08:27
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha ez a problémád, akkor tégy azért, hogy neked is legyen. Ha fele annyi időt szánnál önfejlesztésre, önképzésre (könyvek, videók, hanganyagok), mint amennyit siránkozásra és irigykedésre, már sikeresebb lennél. Nekem is gyermekkoromtól célom, hogy sikeres legyek. Siker nem egyenlő pénzes! Ha volt olyan terület, amit irigyeltem másoktól, akkor nekiláttam tanulni a témában. Mindent, de minden infót összegyűjteni és használni. Lásd csodát, működik. Tudom, ezért is hiába koptatom a billentyűzetem. Nem fogod megérteni, mert csak az énvédő mechanizmus működik. Akkor meg, törődj bele a helyzetedbe!
2019. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Minden neked nem tetsző választ lepontozol, kérdező, de attól még nem leszel kelendőbb.

Fáj az igazság? Gondolkodj inkább el azon, amit itt olvasol.

2019. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!