Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó anyagi és szülői háttérrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó anyagi és szülői háttérrel rendelkezőek hamarabb találnak barátnőt?

Figyelt kérdés

Környezetemben csak azt látom aki jó módban él nézzen ki bárhogy, mindig más nőt qrogat a Tinderről. És folyton más barátnői vannak.


Nekem meg akinek kéne 10+10 milla rendbehozni két házat ne úgy nézzen ki mint egy putri, annak meg egy nő se akad a farkára, mert csóró.


Ha van itt aki megcáfolja ezt az ne tartsa magában.



2019. ápr. 13. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem mert nem keresek
2019. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon vagyonos a hátterem. Házak,lakások,nyaralók, festmények, befektetések,luxus utazások, minden amit el tudsz képzelni. Mégsincs barátnőm. Ez mondjuk a személyiségemből adódik, én ugyanis nagyon nagyon meggondolom, h ki lesz a lány, aki mellett tényleg elköteleződöm. Akitől pedig nem akarok komolyabbat, annak megmondom, h csak szexet tudok velük elképzelni, aztán vagy belemennek vagy nem. Általában nem, de hát ez van, én korrekt vagyok az emberekkel, annak ellenére, h általában nem ezt szokták rólam feltételezni. Dehát a világ tele van előítélettel, főleg ha gazdagokról van szó.
2019. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

"mindig más nőt qrogat a Tinderről"


Hát ha neked ez a színvonalad...


A volt páromék öten voltak testvérek és a szülei egyszerű munkások voltak, a férjem pedig elveszítette a szüleit 6 éves korában. Mindkettőjüknek volt barátnője 18-19 éves korától. Mondjuk nekik nem a kurogatás volt a céljuk.

2019. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az ég kék?
2019. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
...és?
2019. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Dettó mint 1-es. Nincs időm ilyenekkel foglalkozni.

(Inkább örülj hogy neked több jut.)

2019. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Meg könnyebben el is veszítik.
2019. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Ááá kizárt,a nők nem olyanok.Mindenért tisztességesen megdolgoznak.Egyet sem ismerek,aki el lenne tartva.
2019. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Putrisoron nyomornegyedben is megy a love me tender;).

Egy nő él saját erejéből egy színvonalon,azt kell felülmúlnod elsősorban.

2019. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

"annak meg egy nő se akad a farkára, mert csóró."


Nem azért nincs barátnőd, mert csóró vagy, hanem azért, mert így beszélsz és nyilván viselkedsz is a nőkkel.

Az ilyen gondolkodású emberek nem kellenek a kutyának sem, ameddig nem tudják respektálni az esetleges partnert.

Ha csak a "farkadra" kellenek a nők, menj prostikhoz, mást nem érdemelsz.

2019. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!