Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak imponáló ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak imponáló ha egy srác profi szinte tolja a CS:GO-t?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 18:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbbjüknek nem, mert abban az időben pénzt is kereshetnél.
2019. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nekem csak kocka exeim voltak mert őket imádom. Oda vagyok ha valaki szereti a számítógépes/konzolos dolgokat és/vagy a programozást. Mindig csillogó szemekkel néztem ahogy játszanak és/vagy közösen játszottunk moba-val.

25N

2019. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem imponál, mert nem érdekel és teljesen más hobbim van.
2019. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

7es vagyok.

Nekem az utazgatos, bulizgatos hétvégék sem szimpatikussak!

Teljessen más az érdeklődésem és hobbijaim.

2019. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"Nekem nem imponál, mert nem érdekel és teljesen más hobbim van."


Ebbe bele se gondolnék mik azok.. Valami 18+-os dolog?:))

2019. ápr. 4. 21:07
 16/19 anonim ***** válasza:

"Ebbe bele se gondolnék mik azok.. Valami 18+-os dolog?:))"

Tulajdonképpen igen, ugyanis nem szerezhettem volna fegyvertartási engedélyt a vadászathoz 18 éves kor alatt.

2019. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%
Őszintén szólva ez a kocka dolog ez kB akkor jött be a koztudatba mikor 2004-2005be megjelent a WoW, azóta minden nőbe az a sztereotípia él hogy az ilyenek csakis dagadt, zsíros, pattanásos, szűz gyerek lehet... Szerencsére ez a helyzet többet javult(inkább külföldön), hála a streamereknek, és hogy sokkal több női játékos lett. De azoknak a nőknek megsugom akik le nézik ezt a hobbit, hogy lehet ezt olyan profi szinten is űzni hogy jobban meglehet belőle élni, mintha irodán tologatnad a papírt 8oraba. Egyébként én napi szinten PUBG - zek vagy For Honorozok mégis ha ez elojon baráti társaságba, vagy ilyesmi közösségbe, és meghalljak hogy én nem csak facebookra használom a gépet, mindjárt olyan kockanak néznek mint akit felvazoltam az elején pedig lassan 30 leszek....
2019. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"minden nőbe az a sztereotípia él hogy az ilyenek csakis dagadt, zsíros, pattanásos, szűz gyerek lehet."


Mer aki otthon ül egész nap és napi 12 órákat játszik az mitől nem lenne szűz ? 0 szociális élet, 0 barátok száma.


Max a wow-ba meg ilyenek. Ha csak nem támadja le egy csaj hogy megerőszakolja, ez a kaliberű ember még 60 évesen is szűz lesz. És nem egy ilyet ismerek.


"De azoknak a nőknek megsugom akik le nézik ezt a hobbit, hogy lehet ezt olyan profi szinten is űzni hogy jobban meglehet belőle élni, mintha irodán tologatnad a papírt 8oraba."


Ha ez az állítás csak félig igaz lenne ezt csinálná MO-n minden 2. ember. Tehát érthetően. MO az EU jelenleg 2. legszegényebb országa és te azt akarod bemesélni hogy itt nem orvosra, buszsofőrre, vagy szakácsra van szükség.


Hanem arra van társadalmi igény hogy minden 2. 10-en éves nyomogassa a CS GO-t meg ezeket a játékokat és emberek ezt nézzék. No pláne meg fizessenek is érte ?

Hát szerintem ez itt egy halott ötlet. Egy darab ember nincs aki MO-n ebből megtudna élni.


Ha van akkor mutass csak 10 ilyen embert.

Egyébként meg ha a kérdező szűz szeretne maradni még 40 évesen is akkor nyugodtan toljad neki a CS-t, csak ne csodálkozz hogy a nők miért kerülnek.

2019. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem akarlak elkeseriteni de több streamert is ismerek Magyarországon akik játszanak és ebből élnek konkrétan....
2019. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!