Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak imponáló ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak imponáló ha egy srác profi szinte tolja a CS:GO-t?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Talán, egy olyan csajnál, aki ugyan úgy kocka mint Te, akkor lehetséges.
2019. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
a normálisaknak nem
2019. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Nekem lelombozó!
2019. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy 120-as retri paladin menőbb lenne, de azért ez se rossz :D
2019. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! De amúgy mi a lelombozó bennem azt nem vágom:) Nem vagyok kocka és más dolgok is érdekelnek ezen kívül. Ez csak egy szórakozás számomra, kikapcsolódás. Nincsenek káros szenvedályeim sem, nem iszom, nem dohányzom, stb.. amúgy, utóbbiakat úgy vettem észre,hogy sok lány inkább inkább elnézi mint ha valaki játszik, pedig azok sokkal gázabb dolgok szerintem.


És sajnos nem vagyok milliomos sem, hogy hetente másik országba utazgassak és, hogy pár szézezret szó nélkül elverjek pókeren. Tudom, hogy az ilyen hobbik már sokkal szimpatikusabbak lennének nektek.;)

2019. ápr. 4. 18:56
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

A srác helyett én inkább kisfiút használnék. Agyilag legalább is biztosan. My virgin detector Is going crazy!

Sosem találkoztam még olyan esettel hogy ez jól jött volna ki.


Ennyi erővel profi zsebhoki játékos is lehetnél.

Nem igazán értem hogy melyik lány örülne annak hogy napi 12 órában görnyedsz a monitor mögött és hajnali 4-kor mész aludni. Ismerek ilyen embert 1X majdnem lehánytam mert 1 hete nem fürdött. Neki is CS GO 0-24 orba szájba.


Már mi szóltunk az osztályfőnöknek anno hogy csináljon már vele valamit olyan büdös volt. Hajat nem vágott vagy 4 éve körmöt sem.

Hát nem is csodálom hogy növel nem látták soha.

2019. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Te kérdeztél en válaszoltam.

Nekem lelombozó ha egy férfi számítógépes játékokon lóg! Alap kérdésedböl nekem ez jött le.

Aztán írtad hogy nem csak játszol, így már nem érdekel, de nem is imponáló!

Nyilván aki szereti ezeket a számítógépezös dolgokat, neki pozitív!

2019. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 Nincs is azzal gond, hogy neked ez a dolog nem szimpatikus, csak ez a fura ez, hogy milyen hobbi szimpatikus egy nőnek és mi nem. Ha most kiírnék egy másik kérdést arról, hogy hetente járok külföldre szórakozni és ez nektek bejönne-e egy pasiban, tuti hogy csupa pozitív válaszokat írnátok.
2019. ápr. 4. 19:30
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Én PUBG Mobile-al játszok:) 19/L
2019. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az átlag ember a sztereotípiák miatt ezt negatívnak tartja. A köztudatban még mindig az a kép él, hogy gamer = büdös, ápolatlan, elhízott, pattanásos, lusta ember.

Ezt a képet sajnos nem lehet az emberek fejéből kiverni.

2019. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!