Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen kapcsolatra lenne így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatra lenne így esélyem?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok és nem sok kapcsolatom volt még pár futókalandon kívül. Az az igazság, hogy félek is a nőktől, nem tudok kezdeményezni sem náluk. Vágyom ugyan rá, hogy legyen egy nő akit szerethetek és a testi részét is hiányolom, viszont úgy érzem, nekem ez sosem fog összejönni több okból sem. Úgy érzem ez valahol nem csak az én hibám, mert a nők is lehetnének kezdeményezőbbek velem. Persze tudom, hogy sokak szemében az is zavaró, hogy ilyen idősen már sok embernek gyerek és családja van, nem ilyenkor kezd el barátnő után nézni. Mindent összevetve úgy érzem ez is tovább rontja az esélyeimet, egyre inkább futok ki az időből. Érdemes beletörődnöm, hogy így fogok maradni, vagy min kellene próbálnom esetleg változtatni?

2019. márc. 29. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj korodbeliekkel és próbálj randizni, hátha valakire ráhangolódsz. Nagyon mást nem tudsz tenni.
2019. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem érdemes feladnod. A koroddal ne törődj, mert bőven benne vagy még az időben. Egyre eltolódik a fészekrakás. Van olyan férfi ismerősöm, aki most 38 éves, nem hazudok legalább 100 nője volt már és még mindig nem állapodott meg.. bár egy ideje már a gyerekei anyját keresi és nem a kalandokat. :)

A nők nem lesznek kezdeményezőek veled. Ehhez minimum valami filmsztár alkatod kellene hogy legyen.

2019. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem ez valahol nem csak az én hibám, mert a nők is lehetnének kezdeményezőbbek velem."


Attól, hogy a nőket hibáztatod, neked még nem lesz barátnőd. Mások okolása helyett, inkább a saját gyávaságodon dolgozz.

2019. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
2-3. válaszolót tudom ismételni: ne várd a sült galambot, a nők nem fognak felszedni téged. A fiatal korosztályban talán már nyitnak afelé, hogy mindegy, ki kezdeményez, de 25 felett még erősen tartja magát a "mindig a férfi kezdeményezzen" alapelv. Ha akarsz nőt magad mellé, tegyél érte.
2019. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!