Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehetne esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetne esélyem egy tanárnőnél az egykori sulimból? (komolyabb kapcsolatra)

Figyelt kérdés

Van egy tanárnő az egykori iskolámból, aki nagyon bejön, bár valójában engem nem tanított sosem, élőben sem emlékszem, hogy beszéltünk volna, csak még nagyon régen bejelöltem Fészen (amikor kb. mindenkit :D)

Én 23, ő negyvenegy-kettő-három körül kb. Amennyire tudom, nincs családja, FB alapján élettársa, pasija sem volt az elmúlt években (elég aktív és sok témában oszt meg dolgokat, elég valószerűtlen, hogy épp erről ne tenné). Viszont sok posztot tetszikel, amit kihelyezek (kb. havonta van egy képem vagy megosztásom).

Nemrég moziba akartam menni egy nem különösebben nagy érdeklődésre számot tartó filmre, amihez úgy kell vadászni a partnert (egyedül nem megyek, ha nem muszáj, bár megesik), egy ismerőseimnek látható FB-posztban megkérdeztem, nem lenne-e kedve valakinek csatlakozni, s bár válasz nem jött senkitől, ő ezt is lájkolta, amit nem nagyon tudtam mire vélni.

Szerintetek merjek vele kapcsolatba lépni, akár ide elhívni, vagy akár egy kávéra vagy eleve felejtős?


2017. máj. 10. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nos, hogy nem posztol fb-re semmit nem jelent. 20 év túl sok, de megpróbálhatja.
2017. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En is lassan 40 vagyok es abszolut aktiv minden temaban a feszen, viszon a pasimrol, akivel 14 eve egyutt elek soha semmi infot nem teszek fel, vagyis a fesz alapjan ugy tunhet hogy egyedulallo vagyok. Ezt csak azert irtam, hogy ne keseredj el, ha kiderul, hogy o is egy ilyen no.


Amugy persze, siman hivd el kavera/mozira, mit veszitesz? Lehet hogy elutasit, de akkor legalabb megnyugodhatsz, hogy te megprobaltad, viszont ha soha nem hivod el, lehet hogy eleted nagy szerelmet hagyod ki!

2017. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként mit szeretnél Tőle?Egy kalandot,szexkapcsolatot? Ha igen, akkor felejtős, ha akár komolyabbra is gondolsz, akkor próbálkozz, de nagyon óvatosan ha nem tudod,hogy független-e!
2017. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Bocs" előző vagyok...elkerülte a figyelmemet,hogy komolyabb kapcsolatot szeretnél...
2017. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Azért a szüleidet is kérdezd meg mi a véleményük egy ilyen kapcsolatról!
2017. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem sok esélyt látok rá. Az meg, hogy minden hülyeséged lájkolja nem jelent semmit. Nekem is van ilyen volt tanárom, nyílt titok, hogy egy pasival él együtt.

A filmet meg azért tetszikelhette mert őt is érdekli, vagy a poszt miatt lett érdeklődő. Nálam is volt már ilyen, nem akartam semmit a megosztótól.

2017. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos, ezt egyféleképpen tudhatod meg.

Sajnos az ilyen FB-s dolgok valóban csak sejtetnek dolgokat, de a biztos sosem derül ki belőlük.

2017. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!