Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

23 éves diplomás informatikus vagyok. Most csinálom az utolsó félévem, mellette dolgozok. Sikeresnek érzem magam, de úgy érzem a társkeresésben elmaradott vagyok az élet többi területéhez képest.


Volt egy 6,5 éves kapcsolatom, aminek 2 éve lett vége. Azóta picit elhanyagoltam ezt a területet, mindig azt hittem, hogy könnyű barátnőt találni. (És vicces, hogy amíg volt barátnőm kb. ők sorakoztak értem.)

Az elmúlt 2 évben volt egy 3 hónapos kapcsolatom, meg 5-6 alkalmi dolog. Tinderen is bohockodtam sokat, találtam egy-két jófej embert, lett egy-két jó randi, de egyiknél sem éreztem azt, hogy most huh ő akár a feleségem is lehetne egyszer. Társat szeretnék aki mellett később megállapodhatok, akire számíthatok és akivel megoszthatom az életem. Hol tudnék ismerkedni 23 évesen? Nekem ez a klubban ismerkedős téma soha nem ment, ezt hozzáteszem. Edzeni járok el, néha inni és társasozni a barátokkal és a kollégákkal, tehát máshol nem nagyon érintkezek nőkkel.



2019. márc. 28. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy nem találsz megfelelőt. Edzel, eljársz a haverokkal, tinderezel. 2 év alatt volt egy 3 hónapos kapcsolatod, gondolom a hosszú kapcsolat lezárására is elment egy kis idő, volt több randid, alkalmid.

Nézheted kétféleképp a dolgot: Vagy vársz a megfelelőre, vagy nagyok az igényeid. 2 év alatt csináltál egy csomó dolgot, ezt ne érezd már gondnak.

2019. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kisebb közösségekben érdemes ismerkedni. Kezdj bele egy olyan hobbiba, amit szívesen csinálnál, de lesz is lehetőséged ismerkedni. Pl menj el lovagolni, ott sok a csaj; vagy tánc órára vagy önismereti csoportba vagy találj ki mást, ha van jobb ötleted. :D
2019. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%

Neked 23 évesen a 6 és fél éves kapcsolataiddal máris több tapasztalatod van, mint nekem, aki összvissz' 4 évet sem élt párkapcsolatban 35 évesen, és mégis itt sírdogálsz, s majd megöl a frusztráció, mert pár hónapig nem kap puncit a f#szod.

Hogy én mennyire elítélek mindenkit, aki 1990 után született...

2019. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem fogok begurulni, és sok sikert kivánok neked!

De az, hogy levarrtam nőket, az nem igazán tett boldoggá. Az aktus alatt nyilván jó volt, meg férfiegó mit tudom én, de ez egyáltalán nem segít az ember lelkiállapotán.

2019. márc. 28. 23:13
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Feltétlenül menj el a könyvtárba, aztán kölcsönözd ki a legszebb kömyvtáros csajt. :D F
2019. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Öregszel.. ekezdtél csúnyúlni ! Vagy alapból szarabb vagy mint amiket magad mellé szeretnél ! Ez a gond
2019. márc. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem veled van a probléma hanem a sok ludnya nővel szó szerint nincs értékük teszik veszik magukat dobálják a hajukat rohannak a tetkós gonosz szemöldökért a kozmetikushoz versengenek egymással a férfiakat szivatják ahogy mamám mondta sok a bolond k&rv@ fiam kevés a normális elrontják a férfiakat .

Talán azt szúrd ki aki finoman öltözködik például én nagyon díjazom az egyetemista csajokba azt a kevés réteget aki kockás felső haját fonja gyenge smink és egyáltalán nem akar a divatnak behódolni nem a külsejével akar kitünni hanem az egyéniségével eszével kisugárzásával nincs szüksége k&&rvás ruhákra hajdobálásra karót nyelt stilusra hanem csak úgy van a maga kis valójában ezt kéne a férfiaknak kiszúrni és akkor majd megpukkadnának a sok idióta buta sorozatgyártmány dögök de sajnos a férfiak a külsőre mennek hűű a haverjaim mit szólnának ilyen jó nő mellett mutatkoznék akinek a műkörme a műhaja a ruhája több szászezer ft és itt a baj ezért vannak elszállva a bolond ludnyák mert még az agyhalott férfiak versenyeznek is a kegyeikért inkább legyen kivűl az alma nyomottabb sérültebb és a belseje zamatos egésszéges mint gyönyörű piros alma de belül férges

2019. márc. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"23 éves ....vagyok".."Volt egy 6,5 éves kapcsolatom, aminek 2 éve lett vége" 14 évesen már ilyen komoly kapcsolatod volt? Mennyi idös volt a lány? 10?
2019. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
1 évvel idősebb volt mint én.
2019. márc. 29. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!