Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mennyire jön be ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mennyire jön be ha egy férfi nem szereti az autókat és vezetni is utál, egy ilyen férfi nem férfi a nők szemébe?

Figyelt kérdés
2019. márc. 26. 13:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Oké, utálod, de zavar, ha én focit nézek?

Közben mérgesen dörmögnél a háttérben?

2019. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
32%

#11


Nem, de akkor addig lelépnék és néznék mást amit a másik nem kedvel.


Bár én a focit megnézem, ha olyan hogy picit érdekel (döntőket talán), de nem tudok vérre menően szurkolni meg őrjöngeni, "mert kikapott a Reál". Meg vitatkozni, hogy "uh, a hetvenedik percben Gonsales sárgája nem volt jogos!!!"


Illetve elég sok álszentség és képmutatás lengi körül az egész futballozást - itthon főleg, de külföldön sem jobb a helyzet.


Meccsre meg sosem mennék ki "Ki nem ugrál büdösbogár"-t kántálni. Vagy ennek a romános változatát.

2019. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Sajnálnám, hogy nem megyünk el alkalmanként gokartozni.
2019. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jön be. Na nem az, hogy nem szeret egy pasi vezetni, hanem hogy azzal definiálja magát, hogy ő mi nem, nem azzal, hogy ő mi. Ugyanolyan taszító mint aki attól hiszi magát különlegesnek vagy többnek hogy nem használ facebookot vagy nem tud valami tévéműsorról mert nem néz tévét
2019. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%

Autók, vezetés - szeretem a dodgemet, a gokartot, nincs jogsim, de meg akarom csinálni, mert hasznos, nem mindenhova lehet eljutni tömegközlekedéssel


Foci, sportok - a magyar focisták szerintem túlfizetett színészek, nem tartom őket egyenértékű sportolóknak például az olimpikonjainkkal vagy az ultrafutókkal, mellesleg a sportot én csinálni jobban szeretem, mint nézni, és díjazom, ha ebben a partnerem is hasonló beállítottságú


Barkácsolás - ha valaki nem ért hozzá, akkor hívjon szakembert, de van pár alap dolog, amihez jó, ha ért valaki, szóval azért egy lapra szerelt szekrényt még én nőként is összerakok, és tudom használni dugulás esetén a csőgörényt, de nem cserélek ablakot mondjuk


Bunkó férfiego meg ilyesmik - ezt meg nem is értem, biztosan van az a réteg, akinek ez bejön, nekem elég, ha egy férfiben van egy egészséges magabiztosság, de bunkó ne legyen, meg anyámasszonykatonája sem

2019. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Nem, de akkor addig lelépnék és néznék mást amit a másik nem kedvel."


Hova lépnél? A másik szobába?

2019. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem az nem jön be, amikor a férfi azt hiszi, attól lesz férfias, hogy tud vezetni.
2019. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hátrány.

Majd a gyereket is biciklivel viszed az orvoshoz esőben, szélben?

2019. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nekem van sok ilyen ismerősöm, de azért számít az, hogy hol lakik az illető, persze nem azért mert kisebb lenne a nők szemében, hanem mert jól tud jönni a kocsi.


Pest belvárosában én pl hamarabb felszállok a villamosra, minthogy végig csordogáljak fél óra alatt a körúton, de máskor meg k"+rva jól tud jönni.

2019. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#16


Igen, például. Én személy szerint úgy tartom, hogy legyen csak saját tere a feleknek, nem kell mindig egyhelyen lenni, mint egy börtöncellában a raboknak, néha kell egy kis nyugalom.

2019. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!