Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt valaki, aki eldöntötte, hogy tojik ezentúl a nőkre?

Figyelt kérdés

Nem nyafogni akarok, de most jutottam el oda, hogy ezentúl xarok a nőkre.


Tök értelmes nőkkel ismerkedtem mindig, legalábbis ezt gondoltam sokáig.


Volt már néhány komoly kapcsolatom. Magam is tanult, értelmes férfi vagyok sokak szerint.


Egyszerűen meguntam, hogy folyton a nyavalyáikról tudnak csak beszélni, vagy megígérik, hogy este telefonálunk, aztán mindig jön valami ócska kifogás, magyarázkodás, hogy miért nem jó.

Mások szerint nagyon jó beszélgetőpartner vagyok, nem unalmas, sablonos személyiség.


Akkor mégis miért van ez, hogy 1 kezemen meg tudom számolni azon nőket, akik valóban érdeklődtek irántam, akik egyben érdekesek is számomra, mert bölcsek, kedvesek, melegszívű teremtések.


Egy ideje megint csak a nyavalygós, egoista, passzív nőket vonzom be. Kezdek belefáradni ebbe. Miért van ennyi kommunikációs, érzelmi zsákutca ember?


31f


2019. márc. 24. 22:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
87%
Megtanulni egy hangszeren, egy szakmát, egy nyelvet, programot írni, világot látni, karizmát, előadói készségt fejleszteni, én meglátásom szerint ilyenektől lesz valaki több és érdekesebb nem a pszicho hülyeségektől.
2019. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#3. Valójában egy olyasmi nőt, aki részben hasonlít anyámra belsőleg és úgy ki tud jönni velem, mint apámmal. Sajna bizonyos normák mentén lettem programozva, "kitörni" belőle még ugyan próbáltam, de vagy nem ment vagy tartósan nem ment. Ilyen fontos dolgokban konzervatív, egyéb dolgokban jó erkölcsnek megfelelni igyekvő embernek neveltek. Ettől ugye lehetek soviniszta, lehetek lúzer is elég könnyen. Na mindegy próbálom helyén kezelgetni a dolgaimat és egy egyensúlyt találni, ami hosszú távon működőképes és nekem is megelégedésemre szolgál. Tudok az a faxi lenni, akitől lecsúszik a bugyi és van is sikerem olyankor, csak azon túl, hogy van egy ilyen oldalam is, nem ilyen vagyok teljes egészében, csak mondjuk 20%-ban,a maradék 80% meg ezzel valamennyire ellentétben.

Igazából az a baj, hogy nekem nincs egy közvetlen, mindig rendelkezésemre álló hátországom, szeretetteljes közegem, mint másoknak normális esetben, melyből töltekezni tudok, hanem egyedül vagyok, mint az ujjam. Tehát, ha van valami velem egy friss kapcsolatban, akkor ugye nem tudok atyai/anyai bátorítást/ölelést/tanácsot vagy szimplán meghallgatást kérni, mivel már rég nincsenek, a barátoknak is saját életük van, nem mindig tudunk összefutni, szóval ha valaki engem megkap, akkor már a leges legelejétől szőröstül-bőröstül és ez belátható módon sokaknak sok hirtelen. Nem kell semmi normálatlan vagy perverz dologra gondolni, csak arról van szó, hogy bizalmasomként kezelem az adott embert már az elejétől fogva.

32/f

2019. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Korábban bennem is voltak ilyen indulatok, bár sokáig nem uraltak, mert mélyen legbelül tudtam, hogy ezzel csak becsapom magam, és saját magamnak ártok, senki másnak.

Nem volt még barátnőm, de nem azért, mert tojok rájuk, nem büszkeségből. Nincs bennem semmilyen indulat vagy harag.

2019. márc. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
12%

Igazából az itteni női hozzászólásokból is látszik, amiről beszélsz. Vicces, hogy miközben próbálnak valamit válaszolni a kérdésre, pont az általad leírt sztorit erősítik. Túl passzívak voltak a lányok? Válaszok: Há' te mérnem' tartottad fent a figyelmüket és nőgyűlölő vagy!

Szerintem egyszerűen nem találtál még olyan nőt, akivel passzolnál. A legtöbb ember egyszerű, egyszerű igényekkel. Ezzel nincs gond, ilyen az átlag. Ha valakinek ettől eltérőek az igényei (akár nő, akár férfi), akkor nagyon durván nehéz lesz megfelelő társat találnia.

2019. márc. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Igazad van, jól teszed. Én is lexarom a nőket, egyszerűen keresztül nézek rajtuk. :XD F
2019. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

57%


Te teljesen normálisan leírod a dolgokat, ne hasonlítsad már magadat ezekhez..

2019. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
69%

55% Írtak normális választ, csak azokat valahogy nem veszitek észre...


42% akkor ne itt vergődj non-stop.

2019. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#27: Másold már be, hogy mit. Az önfejlesztést? Ezt gyakorlatilag mindenre rálehet húzni, ráadásul a kérdező többet tett a dologért, mint az átlagos itteni válaszolók.

Mi nem vesszük észre ezeket a dolgokat? Miért, te észreveszed, hogy mennyire logikátlanok a válaszok?

2019. márc. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
ne legyél mar ilyen negatív panaszkodós irónia xD
2019. márc. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

“Akkor mégis miért van ez, hogy 1 kezemen meg tudom számolni azon nőket, akik valóban érdeklődtek irántam, akik egyben érdekesek is számomra, mert bölcsek, kedvesek, melegszívű teremtések.”


Valami miatt mégsem volt elég jó egyikük sem, vagy nem tudtál megmaradni egyikük mellett sem hosszú távon. Mik az okok? Tényleg benned lesz a hiba.

2019. márc. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!