Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt valaki, aki eldöntötte, hogy tojik ezentúl a nőkre?

Figyelt kérdés

Nem nyafogni akarok, de most jutottam el oda, hogy ezentúl xarok a nőkre.


Tök értelmes nőkkel ismerkedtem mindig, legalábbis ezt gondoltam sokáig.


Volt már néhány komoly kapcsolatom. Magam is tanult, értelmes férfi vagyok sokak szerint.


Egyszerűen meguntam, hogy folyton a nyavalyáikról tudnak csak beszélni, vagy megígérik, hogy este telefonálunk, aztán mindig jön valami ócska kifogás, magyarázkodás, hogy miért nem jó.

Mások szerint nagyon jó beszélgetőpartner vagyok, nem unalmas, sablonos személyiség.


Akkor mégis miért van ez, hogy 1 kezemen meg tudom számolni azon nőket, akik valóban érdeklődtek irántam, akik egyben érdekesek is számomra, mert bölcsek, kedvesek, melegszívű teremtések.


Egy ideje megint csak a nyavalygós, egoista, passzív nőket vonzom be. Kezdek belefáradni ebbe. Miért van ennyi kommunikációs, érzelmi zsákutca ember?


31f


2019. márc. 24. 22:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
82%
Te nőgyülölő vagy, ennyi a probléma.....
2019. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Na jó, igaz, de ha ronda lennék, nem lett volna 3 komolyabb barátnőm eddig.
2019. márc. 24. 22:52
 13/30 anonim ***** válasza:
62%

Az nem biztos.


"Rém ronda embereknek van partnere"

2019. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
11: baromságit írsz. Amikor rákérdezek, hogy mit csinálnak, semni érdekeset nem írnak. Nem olvasnak, nem űznek hobbikat, nem érdekes az életük. Nekem érdekesebb, s folyamatosan fejlesztem magamat, mindenféle témában. Szóval ne akard bemagyarázni, hogy unalmas vagyok.
2019. márc. 24. 22:54
 15/30 anonim ***** válasza:

Nőismerőseimnek általában van hobbija, érdeklődési köre, célja.

Kettőt ismerek, akik nem olvasnak, mert az szerintük "hülyeség" (komolyan :( ), de még nekik is van valami hobbijuk.

Nemrég ismertem meg egy nőt, múzeumban dolgozik, egy élő lexikon. És rengeteg ilyen értékes nő van. Nézz körül múzeumok környékén, szoktak lenni előadások, vagy regisztrációhoz kötött programok, ott vannak ilyen nők.


Csak az a baj, hogy nekem is az az érzésem, te egyszerűen csak letudod egy általánosítással az egész nemet és csókolom. :/

2019. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
15: Oké. Nem szeretnék általánosítani.
2019. márc. 24. 23:09
 17/30 anonim ***** válasza:
Hogy fejleszted magad?
2019. márc. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Könyvekkel, Hellinger-féle családállítással, voltam pszichodráma szakkörön is. Videókat nézek, testbeszed témában is. Csomó mindennel, pszichológiai könyveket is olvasok, önismeret stb.
2019. márc. 24. 23:11
 19/30 anonim ***** válasza:
Ez nem önfejlesztés, bocs nem rosszból de ezektől a sz^roktól nem feltétlen leszel érdekesebb. Férfi vagyok de valszeg menekülnék ha megtudnám hogy a kiszemeltem ilyen pszicho dolgokkal foglalkozik. Amúgy meg ha elhatározod hogy letojod a nőket úgyis akkor fog össze jönni valaki. Ne hajkurászd a nőket, ha letojod őket máris izgalmasabbnak fogsz tűnni.
2019. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Akkor mi az önfejlesztés szerinted? Futtyogve a nők után fordulni kantáros farmerban? Wazze.
2019. márc. 24. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!