Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt valaki, aki eldöntötte, hogy tojik ezentúl a nőkre?

Figyelt kérdés

Nem nyafogni akarok, de most jutottam el oda, hogy ezentúl xarok a nőkre.


Tök értelmes nőkkel ismerkedtem mindig, legalábbis ezt gondoltam sokáig.


Volt már néhány komoly kapcsolatom. Magam is tanult, értelmes férfi vagyok sokak szerint.


Egyszerűen meguntam, hogy folyton a nyavalyáikról tudnak csak beszélni, vagy megígérik, hogy este telefonálunk, aztán mindig jön valami ócska kifogás, magyarázkodás, hogy miért nem jó.

Mások szerint nagyon jó beszélgetőpartner vagyok, nem unalmas, sablonos személyiség.


Akkor mégis miért van ez, hogy 1 kezemen meg tudom számolni azon nőket, akik valóban érdeklődtek irántam, akik egyben érdekesek is számomra, mert bölcsek, kedvesek, melegszívű teremtések.


Egy ideje megint csak a nyavalygós, egoista, passzív nőket vonzom be. Kezdek belefáradni ebbe. Miért van ennyi kommunikációs, érzelmi zsákutca ember?


31f


2019. márc. 24. 22:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%
Rendben.
2019. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Megfordult már a fejemben, de mindig arra jutottam, hogy valójában nem ezt akarom.

32/f

2019. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Valójában mit akarsz 32/f?
2019. márc. 24. 22:43
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a külsővel van a baj. Nem nézel ki annyira jól,hogy hosszútávon fent tartsd az érdeklődést.
2019. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Inkább foglalkozz önismerettel és fejlszd magad, a hiba nem mindig a tömegekben keresendő hanem saját magunkban.
2019. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
A küllem relatív. Tény, hogy megosztó vagyok. Vagy bejövök, vagy nem. Nincs köztes opció, miszerint semmi baj velem, aztán majd elkezd vonzódni a küllememhez. Kétlem, hogy ez az oka. Rém ronda embereknek van partnere. Mondjuk más kérdés, hogy milyen az a kapcsolat.
2019. márc. 24. 22:48
 7/30 A kérdező kommentje:
Egyébként olyan nő nem is kéne, aki csak a jó külső miatt érdeklődik irántam. Ez egy rakás kula lenne.
2019. márc. 24. 22:49
 8/30 anonim ***** válasza:
Ők tojnak rám.
2019. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Oké, de nyilván az is fontos.
2019. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
6osnak igaza van. Az,hogy nem tudod fenntartani a figyelmet,nem a nő hibája.Az a baj veled,hogy másokban keresed a hibát,most te nyafogsz itt úgymondd ahelyett,hogy belátnád a saját gyengeséged.Lehet nem a külsőddel van baj,hanen egy idő után unalmas leszel a szemükben.Hogy te azt gondolod nem vagy az,megintcsak egy ,,én" dolog.
2019. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!