Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan flörtöltök napszemüvegben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtöltök napszemüvegben?

Figyelt kérdés

Nőkhöz és férfiakhoz is szól a kérdésem.

Jó idő van végre, sokan vannak kint, feltámadt holtából a városom. Most lehetne halászni/vadászni, de... ha nincs rajtam a napszemüveg, akkor megvakulok. Szemüvegben meg nem látja a másik, ha szemezek vele, és nem látja, hogy hogy nézek ki. U.ez rám nézve is... Mosolyoghat, szemezhet de nem látom a szemét és az arcát.

Tippek? :)



2019. márc. 24. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
Napszemüvegben nem igazán jó ismerkedni. Főleg a nőknél divat ez az arc 1/3-át eltakaró szemüveg. Nem tudom másoknál hogy megy, de nekem fontos, hogy lássam a partner szemét/arcát.
2019. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen 11-es, én is így vagyok. :)
2019. márc. 24. 14:17
 13/14 A kérdező kommentje:
Jah, amúgy pedig nem "divat" ez a mindent takaró napszemüveg, hanem egyszerűen csak ilyet kapni. :( Én is pl. a gyerekszemüvegek közül választottam, hogy a lehető legkisebbet vegyem meg, és sikerült találni olyat, ami nem idióta színű vagy fazonú, de még ez is a homlokom közepétől az orcám közepéig mindent takar...
2019. márc. 24. 15:14
 14/14 anonim ***** válasza:
ha valakivel kommunikálni akarok, akkor felhajtom a napszemüveget. Fontosnak tartom a szemkontaktust.
2019. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!