Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan flörtöltök napszemüvegben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtöltök napszemüvegben?

Figyelt kérdés

Nőkhöz és férfiakhoz is szól a kérdésem.

Jó idő van végre, sokan vannak kint, feltámadt holtából a városom. Most lehetne halászni/vadászni, de... ha nincs rajtam a napszemüveg, akkor megvakulok. Szemüvegben meg nem látja a másik, ha szemezek vele, és nem látja, hogy hogy nézek ki. U.ez rám nézve is... Mosolyoghat, szemezhet de nem látom a szemét és az arcát.

Tippek? :)



2019. márc. 24. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Nekem felnyithatós van. Volt, hogy mikor nézett a srác felnyitottam és kacsintottam.
2019. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak kicsit húzd lejjebb, amikor a lányra nézel.
2019. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Egyik ismerősöm belegravíroztatta a napszemüveg szárába, hogy "most a melled nézem". :D

Dögöljek meg de olyan sikeresnek még nem láttam a nőknél... fesztiválon hatalmas jó beszélgetésindító, hogy hogy lehet ilyen hülye.

Amúgy meg azért a napszemüveg nem takarja az egész arcot. Ha valaki rád mosolyog azt úgy is látod.

2019. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A melleit senkinek nem nézem, mert nő vagyok, de azért ez vicces utolsó. :D
2019. márc. 24. 13:58
 5/14 anonim ***** válasza:

1-es, a fenébe is, hogy ilyen cuki sztorik velem sosem történnek meg! Mindig csak itt fent a neten lehet olvasni ilyeneket.


Egyébként szerintem nem kell csinálni semmit, az arcot azt lehet látni, sőt még talán barátságos arcot sem muszáj vágni. Ki lehet próbálni komor faarccal is viselni, mint a Terminátor, hátha valakinek ez jön be esetleg.

2019. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most olvasom, azt hittem, hogy férfi vagy.
2019. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy csak akkor látom, hogy ki miéyenn, ha nagyon közel jönnek. Akkor meg már olyan direkt qrv@snak hatnék (extra nagy mellekkel vagyok "megáldva", így az is rásegít sajnos a hatásra).
2019. márc. 24. 14:01
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg akkor ne öltözz feltűnően, bár a napszemüveg az még fokozhatja ezt a k betűs hatást. De mindegy, egy beszélgetésnél úgyis kiderülne, hogy nem vagy olyan lány.
2019. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem öltözöm qrv@san, akinek nagyok a mellei, az nem tudja takargatni!!!! Egy garbóban is közönséges, nehogy nyárias szerelésben. Kivéve ha bő kabátokat vagy rihákat hordok, amik jópár számmal nagyobbak, mint a méretem.
2019. márc. 24. 14:12
 10/14 A kérdező kommentje:
*nehogy-nemhogy
2019. márc. 24. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!