Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzik magukat felsőbbren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzik magukat felsőbbrendűnek a csinosabb nők?

Figyelt kérdés
Kolléganőim is, utcán is stb rengeteg olyan csinos nőt látok akikről lehet érezni különbnek érzik magukat úgy néz, úgy viselkedik, olyan a stílusa. Nem tudom a csinos nők többet tettek le az asztalra vagy miért van ez így?
2019. márc. 20. 10:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
31%
Félreérted 20-as nem úgy felsőbbrendű,ahogy ti gondoljátok de igenis legyen rá büszke a külsejére is,mert nézzél ki az utcára dagadék nők halmaza van kint sajnos,20 éves lányok akkorák mint én súlyban(jah csak én izomba vagyok 84 kiló 32 évesen és férfiként).
2019. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én se nézek senkire,sokszor rá kell szólni magamra,hogy húzzam ki magam.De nem szeretek jopofizni,meg beszélgetni.Nem érzem magam felsőbbrendűnek ezért.Ha ismerkedni akarok,akkor igy vagy úgy megkörnyékezem akit kinéztem.De ha éppen nem vagyok formában akkor is ugyanúgy viselkedem.
2019. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy sietnek, és a párjuk se örül ha mindenkire vigyorognak. Vagy egy olyan témán gondolkodnak ami tök nagy probléma nekik (pl elromlott valami a lakásban), és ettől nem tudnak kedvesen nézelődni. Tényleg van hogy sokan bókolgatnak, köszöngetnek a csajoknak, ez jól is esik néha, de látni gyűlölködő fejeket is néhanapján amikre kb ez van írva: Na ez is egy csinos nő biztos sokra tartja magát rám se néz. Ezt pl rossz látni, ha épp amúgyis sok a feladata az embernek.
2019. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
83%
A legnagyobb hiba itt az, hogy azt hiszed, bárkit is érdekelsz annyira, hogy pofákat vágjon rá. Hacsak nem lököd fel sorban, senkinek nem tűnik fel, hogy létezel. Csak ugye a csini csajok zavarnak, mert ők kellenek.
2019. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
67%

#21 Vannak "dagadék" nők és férfiak akikre felnézek, nyilván nem a kinézetük miatt, hanem más okból vívják ki a tiszteletem.

Na meg egy átlagosabb kinézetű nő is alsóbbrendűnek számít? Pl. ha nem is sminkeli magát, vagy nem mutogatja magát csinos ruhákban, mert nem akarja felhívni magára a figyelmét a külsejével? Ezzel szemben felsőbbrendű az, aki a külsejével próbál kitűnni?

2019. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25%

#21 Nekem leginkább a csinosabb nőket érintő általános, negatív sztereotípiákkal van gondom.

Csinos nőként számomra ez sértő és felháborító.

A "felsőbbrendűség" pedig nem a kilóktól és külsőségektől függ sztem.

2019. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Pont azért mert van rájuk kereslet és jól néznek ki. Ennyi.
2019. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
75%
Ezt sokszor csak bebeszélik az emberek maguknak: nekik legalább van önbizalmuk, és ez úgy jön le sok embernél, hogy "felsőbbrendűen viselkednek", pedig nem.
2019. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Meg szoktad nézni azoknak a nőknek is a viselkedését, akik számodra nem annyira csinosak? Lehet, hogy észrevennéd, hogy ők sem viselkednek máshogy. Egyszerűen egy nagyon csinos nőről alapból feltételezed, hogy beképzelt, és ezért ezt fogod belelátni. Ez egyébként valahol érthető, én is hajlamos vagyok erre, de ha adott esetben próbára teszem a dolgot, és szóba elegyedek egy ilyen lánnyal, szinte mindig kellemesen csalódom.
2019. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!