Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzik magukat felsőbbren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzik magukat felsőbbrendűnek a csinosabb nők?

Figyelt kérdés
Kolléganőim is, utcán is stb rengeteg olyan csinos nőt látok akikről lehet érezni különbnek érzik magukat úgy néz, úgy viselkedik, olyan a stílusa. Nem tudom a csinos nők többet tettek le az asztalra vagy miért van ez így?
2019. márc. 20. 10:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
24%
Már egy átlagos lányra is annyi bók zúdul, egy tényleg szépre aztán valóban rengeteg. Nem csoda, hogy megnő az ego. Erről mi, férfiak tehetünk csak. Mi okozzuk a punci hiperinflációt.
2019. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Na de miben viselkedik úgy konkrétan? Nem lehet, hogy amit te felsőbbrendű viselkedésnek látsz, azt egyszerűen csak úgy hívják, hogy magabiztosság?
2019. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
2. Nem néz senkire, peckesen jár ha ránézek elfordul, ha kérdezek tőle valamit bunkó lesz és úgy válaszol....ha ez a magabiztosság akkor ok...
2019. márc. 20. 10:38
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
A dolog kétoldalú. Az is benne van, hogy aki egész életében megerősítést és dicséretet kap folyamatosan, annak jó eséllyel óriásira hízik az egója. De az is legalább ilyen jelentős, hogy te beléjük vetíted az egészet, mert alsóbbrendűnek érzed magad.
2019. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem akar veled beszélgetni.
2019. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

Ja, értem, szóval találkoztál néhány ilyen személlyel, akkor azt hiszed, hogy minden csinos nő ilyen. Nem a te ismertségi köröd a világ közepe.

Csinosnak mondott nő vagyok, kedves, barátságos és mosolygós vagyok. Persze, kihúzom magam, hisz milyen ronda már, ha görbe háttal megy valaki végig az utcán.

Büszke vagyok magamra, hogy vékony derekam, kerek izmos popsim van, mert én magam értem el, étkezéssel és sporttal.


Arra azért kíváncsi vagyok, hogy te hogy nézel ki, vagy csak szimplán irigykedsz rájuk, mert nekik a külsejük szebb, mint a tiéd.

2019. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

nem a csinosság, a tehetség, a hozzáállás, a személyiség tesz felsőbbrendűvé. Egy főnök lehet halál ronda, de ha igazán jó, akkor a megjelenése nagyon is felsőbbrendű.

A csinos nőknek több a sikerélményük sok téren, emiatt erősebbnek és magabiztosabbnak érzik magukat

2019. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
25%
Mert a környezetük isteníti őket csak azért, mert léteznek. Nekem egyszer valaki fizetett kb húszezer forintot azért, hogy beszélgessek vele egy órán keresztül (neten keresztül, képek vagy egyéb nélkül, normális témákról.) A felszínes társkeresés nagyon egyszerű, amikor szinte mindenkit érdekelsz szexuális jelleggel, ezért gondolom sokan elszállnak maguktól, amiért válogathatnak. Persze az egész sekélyes, és egy csomó ember lekezelő is egyben, mert az az alap hozzáállásuk, hogy vagy szép vagy, vagy érdekes. Nekem sok a mentális problémám ezért az énképem sem éppen ideális, de még így is figyelnem kell arra, hogy ne kezeljem NPC-ként azokat a férfiakat, akik érdeklődnek irántam, mert nagyon repetitív az egész egy idő után. Szerintem ha valakinek nincsenek olyan problémái, mint nekem, akkor hamar elhiszi, hogy ő isten ajándéka, de ez is csak addig működik, amíg nem akarsz komolyabban megismerni valakit. Egyébként is, ha valaki erre építi az egész személyiségét az előbb-utóbb pofára esik.
2019. márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Én egy kifejezetten csinos és szép nőnek vagyok aposztrofálva és meg kell, hogy mondjam, hasonló attitűdöm van mint amit leírsz. Ennek egyszerű oka van: eléggé antiszociális vagyok és nem szeretek emberek között lenni. Rengeteg bókot kapok állandóan és ez nekem rendkívül kellemetlen, reagálni sem tudok rá rendesen mert nem szeretek idegenekkel beszélgetni. Ha csak tehetem próbálom elkerülni azt, hogy valaki elmondhassa milyen csinos vagyok vagy csak úgy nézzen rám, hogy elszégyellem magam. Erre vettem fel ezt a maszkot; kívülről rendkívül morcosnak és önteltnek tűnhetek, illetve előfordul, hogy undokul reagálok ha valaki ezek után mégis megszólít. Sajnálom tényleg de aki nem éli át ezt nap mint nap annak fogalma nincs arról, hogy ez mekkora teher tud lenni valakinek aki nem vágyik erre.
2019. márc. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Én ronda vagyok, szintén nem nézek senkire, nem szólok senkihez, és kihúzom magam, különben nekem jönnek.
2019. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!