Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek, ha szeretethiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha szeretethiányotok lenne a párotok mellett?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy azon már túl vagy, hogy szólsz neki. Képtelen változtatni.
2019. márc. 18. 00:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor változtass te!
2019. márc. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

De írhatnál többet is, mivan, hogy vannak a dolgok köztetek !

Mert kapsából benyöghetem szakítsatok, de a részletek ismerete nélkül ez könnyelmű lenne.

2019. márc. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgy kezdtük újra a kapcsolatunkat, volt egy egy éves szünet, mikor mindketten más úton jártunk. Ő keresett meg, ő akarta. Előtte évekig romantikus alkat volt. Sok szeretetet adott, bókolt nekem és hasonlók. Azóta viszont nem. Azt mondja megváltozott, de szerintem ez nem így megy egy év alatt...
2019. márc. 18. 00:51
 4/14 anonim válasza:
64%

Hát nekem is szeretet hiányom van. Csak jo lenne egy növel összebulni. Simogatni egymást.

Ilyenek.pedig már nem vagyok fiatal.

40 vagyok.

2019. márc. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Annak a szünetnek oka volt. Miért gondoltátok, hogy most majd sikerül? Nem magasugrás ez. Lépjél, és keress társat. Ő nem az.
2019. márc. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Az életidőd véges, különösen a nőknek van rövidre szabva a szerelmi élet, szóval ne fecséreld. Nem is annyira lényeg, hogy ő szeret-e vagy sem (bújós/nem bújós, szeret csókolózni/nem csókolózós fajta, stb...), hanem hogy nem érzed magad szeretve.
2019. márc. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Voltam ilyen kapcsolatban. Próbálkoztam beszélni a másik féllel, de nem változott semmi. Meguntam, nem akartam boldogtalan kapcsolatban lenni, szóval szakítottam.
2019. márc. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Többször megkértem a másikat, hogy változzon meg.

1 kérésemnek nem tudott eleget tenni, emellett sem úgyhogy inkább szétmentünk:)

2019. márc. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha veszekedés árán is, de meg kellene vele beszélni, hogy ki mit akar ebben a kapcsolatban , és dönteni, hogy tudunk-e változtatni rajta, egyáltalán akarunk-e, avagy fel is út-le is út legyen inkább...
2019. márc. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat már nem lesz olyan, mint az 1 éves szünet előtt volt.A barátod a szünet alatt nem talált olyan nőt, akivel sikerült volna kialakítania egy komolyabb párkapcsolatot, ezért jobb híján visszament hozzád.Addig lesz melletted, amíg nem akad az útjába a megfelelő személy, de legalább addig sincs egyedül.Megbeszélheted vele, vitatkozhattok erről még akár évekig is, de ő már nem az, mint aki előtte volt.Nem is akar az lenni, mivel tisztában van azzal, hogy csak ideiglenesnek tekinti a töltött káposzta felmelegítését.Ezt nem fogja az orrodra kötni, hiszen így nem maradsz mellette, amíg nem jön jobb.Sajnálom kérdező, de szerintem ez van a háttérben.Részéről már nincs meg az a szerelem, ami ideális esetben megvan.Te döntesz, hogy bírod-e így, de én nem maradnék vele.Csak az idő megy teljesen feleslegesen.Ő meg nem is akar változtatni.Így értelmetlen.
2019. márc. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!